Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! A trónok harca 4....

Bgfrrzg kérdése:

SPOILER! A trónok harca 4. évadában benn lesz még az a rész amikor Tyrion találkozik Aegon herceggel?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A spoileres részt nem ártptt volna a kifejtésbe rakni, így még bárki megláthatja.


Egyébként nem valószínű, még majdnem a fele visszavan a harmadik könyvnek.

2013. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majdnem a fele nincs vissza, kb. 400 oldal maradt még. De a találkozásuk még tuti nem lesz benne, max. eljut Pentosba és az ő szálának a cliffhanger-ja az lesz, hogy van egy harmadik "Targaryen".
2013. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz,h ez csak az 5. könyvben volt, de mivel már összevissza haladnak a történetben sztem tovább fogják vinni Tyrion történetét is, de nem eddig,h találkoznak. Sztem is csak max Pentosba jut el és befejezik úgy,h Illyrio elküldi őt egy Targaryenhez, aki nem Danny.
2013. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 4. évadban még biztosan nem,de az 5.-ben elvileg már benne kellene,hogy legyen.


SPOILER!


A Királyvári események szerintem mindenféleképpen Tyrion szökésével és Tywin halálával fognak lezárulni. Elég sűrű lesz az a cselekményszál, hiszen még ott lesz Oberyn érkezése, Joffrey és Margaery esküvője, Gregor Clegane és Oberyn párbaja, szóval Tyrion további sorsa 100%, hogy az 5. évadra marad.

2013. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!