Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az NCIS Los Angeles magyarítás...

KINGMAX kérdése:

Az NCIS Los Angeles magyarítása most befagyott, vagy mi a helyzet vele?

Figyelt kérdés
Online nézem ezt a sorozatot magyarul, kb. 3 hete kezdtem el, de az utolsó rész amit megtudok nézni magyarul a 4. évadból, az a 13. rész. Nem szoktam ilyeneket nézni a neten, de már hallottam olyasmit, hogy folyamatosan szinkronizálják és teszik fel a netre, de amióta nézem a sorozatot, azóta nincs változás, sehol.
2013. aug. 7. 20:26
 1/2 Csori96 ***** válasza:

Valójában a TV2-n szokták leadni az új részeket magyarul, és valóban a 4. évad 13. része volt az utolsó, amelyet szinkronizáltak. Várhatóan szeptember és január között fogják folytatni a 4. évadot.


Valamikor tavasszal a TV2-n leadták a 4. évad első felét, majd jött a szünet. Valószínűleg ősszel befejezik a 4. évadot, majd rögtön utána elkezdik az 5. évadot is, és annak is leadják a felét, majd május környékén újra szünet, és így tovább.


Amúgy ez a pár hónapos szünet természetes, az angol évadok között is van ennyi.

2013. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 9. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!