Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most tényleg ez lett a vége a...

Most tényleg ez lett a vége a revolution-nek?

Figyelt kérdés
elég gáz
2013. aug. 22. 23:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
énis néztem de most nagyon kíváncsi vagyok hogy milessz...nemfogom bírni kivárni a 2.évadot :D
2013. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
énis néztem de most nagyon kíváncsi vagyok hogy milessz...nemfogom bírni kivárni a 2.évadot :D(nekem tetszett)
2013. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A végéről nem tudok nyilatkozni, de már az elején láttam hogy a sorozat halálra van ítélve.. Maga a sztori jó volt, a kezdés, az áramszünettel...de hogy 15 évet ugrottunk és mindenki úgy él az erdőbe mint valami ősember paraszt, na az kész.. próbáltak bele feszkót vinni, kevés sikerrel. Ha az áramszünet utáni állapotokat mutatták volna, hogy hogy reagálnak emberek, öldöklés ilyesmi akkor abból ki lehetett volna hozni valamit, de ez... nagyon gáz volt eleve, pár rész után rá is untam és hagytam a p-ba. :)

19/L

2013. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát figyi kint azért elég nagy rajongótábora van ugyh nem egy rakás sz@r, azt remélem tudod...


lesz 2. évad?

ha igen, akkor jó, mert így ennek nincs vége (én ezt érzem)

elég sok a lezáratlan dolog

viszont ha lesz folytatás akkor tuti elmegy megint a "menkűű" :D

2013. aug. 22. 23:23
 5/16 anonim ***** válasza:

Az Alkonyatnak is hatalmas rajongótábora van...


Kritikai fronton megbukott a legtöbb helyen, szóval bátran mondhatjuk, hogy nem jó. (Vagy akár sz@r.)

2013. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem nagyon figyeltem oda, de mennyit tisztálkodnak azok naponta? Ahhoz képest hogy egy poszt apokaliptikus világban élnek, mindenki olyan ápoltnak néz ki, mintha egy átlagos péntek délután indulna munkába.
2013. aug. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
délelőtt*
2013. aug. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
na igen...ezen én is gondolkodtam :D
2013. aug. 23. 09:50
 9/16 A kérdező kommentje:

Alkonyatot nem bírom, de ebben voltak jó részek és érdekes felvetésnek tartom, h ha egyszer elmenne az áram, mi történne, ennyi :)


egyébként nyert el díjakat is úgy hallottam


mindenesetre szívesebben nézném már az Így jártam anyátokkal-t vagy az Agymenőket, de arra még várni kell

2013. aug. 23. 09:52
 10/16 anonim ***** válasza:
akor lesz 2. évad??????
2013. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!