Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bosszú álarca VS Csajok,...

A bosszú álarca VS Csajok, szilikon, ez lesz a Paradicsom. Szerinted melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
Aki egyiket sem szereti, mellőzzön. :)
2009. okt. 30. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Bosszú állarca:D

Nem tudom miért a csajok szilikon.. már az elején sem tetszett de a bá.-ért rajongokD:

Most is azt nézem:D

2009. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

B.Á.


a másik egy idióta,értelmetlen sorozat.

2009. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sonadoras:Dxd
2009. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A bosszú álarcát én is nagyon :), de én a Csajok, szilikon...-t is szerettem. A Sonadoras-t viszont egyáltalán nem. :S
2009. okt. 30. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
A bosszú álarca meg izgisebb és több az idézőjeles csavar benne :)
2009. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bosszú álarca mert jobb, izgalmasabb, a csajok....... is jó
2010. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 eszterke95 ***** válasza:
Szerintem a kettőt össze sem lehet hasonlítani. Mind a két sorozatot láttam és mind a kettő nagyon tetszett. A bosszú álarcába az volt a rossz, hogy ha 1-2 részt nem láttam nehezen lehetett a történésekbe visszakapcsolódni. Sok volt benne a csavar és az izgalom, de ennek ellenére tényleg nagyon tetszett. :)
2010. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is nagyon tetszett a bosszú álarca, de a csajok szilikon fényévekkel jobb nála! :) a története sokkal jobb. azóta már interneten többször is megnéztem.

De teljesen két külön sorozat, a csajok szilikonhoz a teresát tudnám hasonlítani, annyiból, hogy csak a pénz a lényeg és a végén ugyanúgy mindent elveszítenek. :)

2013. márc. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!