Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok valami jó, lányokna...

Mondanátok valami jó, lányoknak, nőknek való sorozatot?

Figyelt kérdés

Amiket láttam: Pletykafészek, One tree hill, Így jártam anyátokkkal, modern család, Jóbarátok, Rubi, Teresa, Bűnös vágyak, Szex és New york


Ehhez hasonlók jöhetnek, lehet mexikói is, de valami tényleg jó, nem gagyi. Meg amerikaiból is ne túl gyerekes.


2013. szept. 5. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen stílusban nem vagyok otthon, a Trónok harca meg gondolom túl puritán lenne neked.
2013. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem gagyi"


Te is több gagyi sorozatot soroltál fel, szóval ez elég furcsa feltétel. Nem kötekedni akarok, mindenkinek a saját dolga, hogy mit néz, de tényleg elég gagyi egy-kettő.


De hogy segítsek is: az összes CW tv sorozatot bepróbálhatod, ez a csatorna célközönsége a nők, tehát pár neked tetsző sorozat biztos lenne. [link] címen nézheted miket is csinálnak ők.

2013. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ami totál befutó lenne nálad, az a Született Feleségek.

De ha szereted a "valós élet" stílust akkor ajánlom a Harmadik műszak-ot.

2014. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A született feleségeket is láttam már. Az ilyen tűzoltós, rendőrös meg nyomozós sorozatokat viszont nem szeretem.
2014. szept. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!