Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani ilyen sorozato...

Tudtok ajánlani ilyen sorozatokat, filmeket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Francia nyelvű sorozatokat, filmeket keresek magyar felirattal. De elsősorban sorozatokat. Ha lehet legyen romantikus vagy vígjáték de szívesen nézek bűnügyi sorozatokat is. Vagy bármit amit jónak találtok.

Előre is köszönöm a válaszokat. :D



2013. szept. 5. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én filmeket ismerek, amik nagyon jók, ha tanulnék franciául, ezeket tuti megnézném eredetiben (nekem amúgy pont ez a nyelvtanulási módszerem, és tervezem is a franciát :)):


- Éretlenek

- Cézár vagyok

- Házibuli I-III.

- Magas szőke férfi felemás cipőben

- A boldogság sosem jár egyedül

- Anthony Zimmer

- LOL

- Belphégor

- Balfácán

- Hanta-palinta

- Pofa be!

2013. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Én már tanulom és a kiejtés miatt gondoltam, hogy nem lenne rossz. :D

2013. szept. 6. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb módszer. :)
2013. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az is jó módszer, ha franciául nézed, francia felirattal és neked kell kitalálni mindent, Mert ehhez szótár is kell és a kétféle tanulást tudod vele keverni! Néha még a nagyon kezdők is tudják élvezni, mert aktuálisak a szavak, kifejezések és szerkezetek stb.. Haladó szintnél le is lehet venn a feliratot már a sokadik film után. Ez nagyon nehéz, de az agy rá tud állni!!!

-egy nyelvtanár:)

2013. szept. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.Majd ki fogom próbálni.
2013. szept. 10. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sosem tettem a spanyolra feliratot, viszont először olyan filmeket néztem spanyolul, amiket már ismertem előtte is, tehát tudtam nagyjából, hogy miről van szó.

Viszont nagyon hamar eljutottam oda, hogy ismeretlent is tudok nézni.


A helyesírást inkább regények olvasásával gyakoroltam: szintén először már ismertekkel (konkrétan én a Harry Potterekkel kezdtem), után ismeretlennel.

2013. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!