Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter láthatatlanná...

Harry Potter láthatatlanná tévő köpenye. Hogy lehet, hogy a halál nem talál meg benne, de Dumbledore és Mordon átlát rajta? Meg a kígyó is Godric's Hollow-ba.

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell teljesne komolyan venni a halál ereklyéinek meséjét. Ahogy írták, nagyrészt tanmese.


Viszont ha úgy vesszük a köpeny egy rendkívüli erejű mágikus tárgy, amin miért ne látna át, egy másik rendkívüli erejű mágikus tárgy :) Mordon szemére gondolok. Mordon szemét ha rémlik lenyúlta Umbrige, meg is vehette volna ha lehetne kapni, de mivel mordon szemét használta, valószínűleg egyedi.


Dumbledore hol lát át? Nekem nem rémlik.


A kígyó meg szerintem csak érzékelte Harryt. Van szaga, testhője, mittudom én.

2013. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dumbledore a legerősebb mágus a varázsvilágban, van némi tapasztalata és tudja, hogy Harryéknek van láthatatlanná tevő köpenye. A többiben egyébként igaza volt az előttem válaszolónak.
2014. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!