Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ki vagy . Doki? című filmben...

A Ki vagy . Doki? című filmben ti is éreztétek, hogy amióta a 10. Doki elbúcsúzott a társaktól. Azóta valahogy megváltozott az egész?

Figyelt kérdés

Szóval ugye mindenkitől elbúcsúzott és regenerált...És akkor éppen nem.De most a 7.évad végén elkezdtem konkrétabb,összetetteb gondolatokat szőni és akkor rájöttem mi az amit a 11.érkezése óta érzek.Azt érzem,hogy megváltozott az egész úgy ahogy van.Azt a Doctor Who-t ami régóta fut valahogy az 5.új évad lezárja és mintha egy új ciklust kezdene.

Még említésben is alig szerepelnek a régi utitársak,a stílusa az egésznek,a történet főszála(ezzel arra célzok,hogy most 4-5 részt foglal el a sztoriátívelés,meg a történeten végigfutó szál,régebben csak említést kaptunk egy szóról meg...).

EZZEL NEM ARRA CÉLZOK,HOGY ROSSZ LETT HANEM ARRA,HOGY MEGVÁLTOZOTT.

Ami talán összeköti a két dolgot River de ő is csak egy picit.És kicsit zavaró ,hogy az egyik favorit Doktor (10.) nem kapott sem új design-os csvarhúzót,meg TARDIS-t,meg nem tom...

Lehet,hogy ezt a RusselT.D. és Stevan M. váltása miatt.De valahogy ténylrg érzem.

Juuj és ez most jutott eszembe:Az 5. évadtól már az új társak szerepelgetnek az újabb részekben.pl.River,Madame Vastha(nem tom hogy írjuk) és Jenny,a szontári...


2013. okt. 3. 22:01
 1/6 Zeu ***** válasza:

Abban igazad van, hogy a 11. dokinak teljesen új, külön baráti társasága van. Az ő idejében más a hangulat, ő inkább szeret csak kiállni a tömeg elé, bemutatkozni, és mindenki lelép :D


A 10. visszanyúlt a legrégebbi időkhöz, visszajött a nő a régi sorozatból - kinek nevére nem emlékszem hiába töröm a fejem :D - ő egyfajta lezárása volt a 9 doki történetének, nem voltak külön ismerősei.


A következő pedig még eltérőbb lesz szerintem, már nagyon várom :)

2013. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebben nagyon sokan egyetértenek. Van, aki már nem is nézi, pedig nem lett rossz, csak sok mindenben más. Nekem nagyon hiányzik David Tennant, meg úgy az egész Tizedik doki karaktere. A 9-10 között alig volt átívelés, akármi lezárása, mivel Rose maradt, és a Doki pedig próbálta meggyőzni, hogy ő ugyanaz az "ember" aki volt. A tizedik alapból Amyvel kezdett, így egyszerre lett vadiúj utitárs, Tardis, Szónikus. Valamint imádtam, amikor a régi, de mégis új sorozatos szereplők visszatérnek, pl. Jack Harkness, Martha, és még Rose is. Most már semmi, alig beszél róluk.

De én is nagyon várom Capaldit, valamint az 50. évfordulót :)

2013. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megváltozott.

Aki látta a régebbi sorozat részeit is az tudhatja, hogy ez nem először fordult elő.

Ha mindig ugyanaz lenne akkor ez a sorozat se ért volna meg a 33 évadot és tucatnyi specialt.


Én 08 óta követem a sorozatot, régebbi évadokat is néztem már (persze nem mind). Nekem Matt Smith alakította Doktor jobban bejön mint a Tennant-os.


Persze nem meglepő az, hogy az rajongók általában annyira megkedvelik az első általuk látott Doktort és utazótársait, hogy utána a többire már rosszabb szemmel néznek, gyengébbnek látják.

2013. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Sarah Jane-re gondolsz?

2.Amúgy én hűen kiállok mellette még azután is miután elföldeltek.Szerintem sem lett rossz.Én nagyon bírtam eddig minden Doktort.Most kijelentem,hogy nincs kedvencem mivel néha a 9.Doki vág be valami jót,néha csak ámulok River és 11-eske flörtjein és pirulok,vagy a 10.rohangálását,beszólásai,stílusát élvezem.Nekem mindig a DW lesz a tökéletes film...

2013. okt. 4. 19:30
 5/6 Zeu ***** válasza:

igen rá gondoltam :D


Egyetértek, hogy akárhogy változtatják a sorozatot, eddig mindig találtam benne valmait ami megfogott

2013. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A tizedik mivel ott tudta, hogy regenerálódni fog, mindenkitől, akit ismert és kedvelt elköszönt, mert nem tudta, hogy a következő énje tartani fogja-e velük a kapcsolatot... És sajnos igaza lett... És most ne arra gondoljatok, hogy én mennyire nem bírom a 11-est a második kedvencem! Egyszerűen ő is fantasztikus! De a régi ismerősökkel nem nagyon foglalkozott. Ja és most jutott eszembe, hogy mit mondott a 10-es Wilfred-nek a kávézóban, hogy igen, lesz egy másik ember helyette de Ő meghal. Gondoljunk bele! Ő az egyik doki akiről pontosan tudjuk hány évet töltött abban a testben. 6 év... Igen tudom, hogy ott van a tudás meg az emlékek, de akkor mondhatnánk úgy, hogy csak 6 évet élt! Ez azért elég szomorú... :-(

6 év aztán meghalsz, bár lesz helyetted ott egy másik ember, akit nem is ismersz, nem tudod, hogy foglalkozni fog-e az előző életével, életeivel... Én ha timelord lennék akkor is félnék a haláltól...

2014. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!