Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Beteg humorú vígjáték?

Beteg humorú vígjáték?

Figyelt kérdés

Olyasmi humor, mint pl: torrente, tapló télapó, borat, brüno, diktátor, ted...

Ja és ne legyen benne Adam Sandler, mert 1 humortalan kalap... minden filmje :D


2013. okt. 18. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Pancser Police


Szerintem sem jó Sandler, de van egy filmje ami elég beteg és vicces: Ne szórakozz Zohannal! - Ha már láttad oké, ha még nem, de az előítéleted miatt nem nézed meg az is oké.

2013. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jay és Néma Bob Visszavág
2013. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jay és néma filmeket láttam, régen tetszett, ma már sztem nem nézném meg újra.

Láttam a zohánt 1x nézős. Pancser Police meg elég sablonos, szinte minden amerikai vígjáték ugyanaz 2 gügye főszereplő gagyi viccek 1-2 poén. És nem az a beteg humor amit én szeretek :)

Azért köszi, jöhetnek még ötletek!

2013. okt. 18. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Pancser police-t láttad egyébként?


Ezek a mondatok nem elég betegek neked:


- Találtunk az autójában egy őzp.nát...

- Megetetlek egy tányér emberi sz.rral..

2013. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Belekezdtem de félbehagytam. Már annyira nem emlékszem rá de attól h van 1-2 beteg poén benne, maga a film sablonos sztem. A kedvedért letöltöm még1x és adok neki 1 esélyt.
2013. okt. 18. 20:50
 6/8 sándorjános ***** válasza:

Ádám Almái - Elvont, enyhe humor (ami a helyzetre, és szereplők jellemének megnyilvánulásaira fókuszál :D a pap egy FÉLELMETES SZENT! Már-már vicces.) - Elég groteszk. Különben nem vígjáték, hanem inkább humoros dráma, amolyan FURA sztori. Engem megváltott a katarktikus jelenet :_D besírtam a gyönyörtől.


Isten Hozta Őrnagyúr - Megint groteszk humor. A hatalom, és kisemberek viszonya. Hétköznapi helyzetekben ábrázolja, de nem hétköznapi karakterek közt. Klasszikus magyar film. Örkény - Tóthék c. kisregénye alapján készült


Vaskabátok - Egy profi rendőrt kihelyeznek a világ legunalmasabb, legbékésebb, és példamutatóbb községébe, ahol (mint filmekben mindíg), egy balféket sóznak rá.

Ám! Valami furcsa dolog munkálkodik a háttérben. Egy borzalmas titok lappang, meg egy MI A FENE??? fordulat.

Akció-vígjáték.


Argó - Magyar akció-vígjáték, de beszarás nagy dumák, és májerkedések vannak benne. Olyasmi, mintha Mucsi Zoltán filmes karrierjét ötvöznéd egy csepp Ravasz az agy és két füstölgő puskacsővel.

2013. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Trancsírák, Hullajó
2013. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

nem ilyenekre gondoltam, viszont ezek legalább nem sablonos amerikai múvik. Majdnem mind láttam.

Utolsó:

ezt nevezhetjük beteg humornak, de inkább horrorvígjáték...

a hullajó nézhető de a trancsírák iszonyat rossz.

2013. okt. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!