Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film, amiben egy...

Melyik az a film, amiben egy nő megismer egy férfit, és összejönnek, de valaki üldözi a nőt?

Figyelt kérdés

Szóval. Régen(úgy 3-4 éve) láttam egy jó kis filmet. Annyira emlékszek, hogy egy nő összejön benne egy gazdag férfival, és a csajt mindenhová egy fekete ruhás alak követi. A férfi azt mondja, hogy az ex-barátnője, aki elmebeteg és meg akarja ölni a nőt. De a film végén egyik este a férfi(csak ő) zajt hall, és mondja a csajnak, hogy lemegy és megnézi. Eltelik egy kis idő, de a pasi nem jön vissza. A nő utána megy. A férfi ekkor elkapja, és a torkához szorít egy kést/a fejéhez tart egy puskát, és elmondja, hogy ő követte mindenhová. A csaj valahogy kiszabadul a férfi szorításából, rendőrt hív, a férfit elkapják. A végén pedig kiderül, hogy a férfi egy elmegyógyintézetből szökött meg.

Valaki meg tudná mondani a film címét? Előre is köszönöm.



2013. okt. 19. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Rettegésben?Szerintem ez lesz az.régen az m2-ön láttam
2013. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!