Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyan férfiak Magyarors...

Vannak olyan férfiak Magyarországon akik szeretik a koreai sorozatokat, doramakat?

Figyelt kérdés

Van az ismeretségi körödben ilyen ember, esetleg te magad vagy?

Ha esetleg te is közéjük tartozol, melyek a kedvenceid?



2013. okt. 28. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a koreai filmek is érnek, akkor itt vagyok. :)
2013. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én lány vagyok..bocsi..:) de igen..és ha a kedvenceim érdekelnek..adok pár ötletet..(romantikus a kedvencem,adok pár jó doramát)


- Koizora (6 részes, nagyon jó.ahányszor láttam sírtam.)

- Playful kiss (16 részes, nagyon jó..humoros..xd)

- Kimi wa petto (10 részes, nem rossz..:D vicces...)



Kb ennyi az ami igazán tetszett..én most kezdtem el ilyeneket nézni..pár hete..kb.. 1 hete..:D nagyon élvezem...:D jó kis filmek..:D ha esetleg ismersz hasonló ROMANTIKUS,VICCEST küldj pls..:$

2013. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kedves utolsó: amit felsoroltál abból kettő japán de mindegy...

Én is lány vagyok és már több mint 20 doramat megnéztem (van köztük japán is). Leírok párat, de nem mind nézhető online, le kell tölteni:

You're beautiful

Coffe Prince

My girl

Goong

To the beautiful you

Monstar

City Hunter

Secret Garden

Heartstrings

Personal taste

Boys Over Flowers

Pasta (magyar szinkronos)

Oh my lady

Extravagant Challenge

King of the dramas

Full house

Full house take 2

Shut up: Flower boy band

2013. okt. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az extravagant challenge tajvani de Siwon és Donghae szerepelnek benne :)

Előző voltam :)

2013. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Makacs Kun válasza:

49 éves férfi vagyok. Az m1-en adott (dél-koreai) történelmi sorozatokat nagyon szeretem. A Silla királyság kincse, A koronaherceg, A királyi ház titka (ezt jelenleg is adják munkanapokon 09:00 kezdettel).

Azt szeretem bennük elsősorban, hogy

1. elég sűrű a cselekmény,

2. a legnegatívabb hősökben is van jócskán pozitív tulajdonság, ők is szerethetőek, vagy legalább meg lehet őket érteni,

3. egyszerre hasonlít a magyar viszonyokra, amit látok, és ugyanakkor eléggé távoli is,

4. elképesztően kulturált, fejlett nép volt (nyilván most is az). Mi még meg sem érkeztünk a Kárpát-medencébe, amikor ők már jól szervezett társadalomban éltek.


A mostani történeteket még nem láttam, de tervbe vettem, mivel internetről – autodidaktikusan :) – tanulni kezdtem a nyelvüket.

2013. okt. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közéjük tartozok, kedvencek: Dae-Jang Geum, Immortal Yi-Soon Shin, Great King Sejong, Jejoongwon, Seon Duk, Yi San
2013. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!