Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók. Lenne egy...

Vámpírnaplók. Lenne egy kérdésem, amit nem értek a sorozattal kapcsolatban. Mikor születnek új hasonmások?

Figyelt kérdés

Mert Ninás hasonmásból már van 3 pedig egyikük sem halt, meg. Paulból miért még csak 2 van?

Lehet, hogy már elhangzott nem rémlik. Valaki tudja?



2013. nov. 11. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom pontosan, de az biztos, hogy Katherinnek született egy törvénytelen gyereke, amit a 2. évad 8. részében mond el asszem Rose Elijah-nak, ezzel bizonyítva, hogy Elena igazi hasonmás, szóval valószínűleg egy hasonmás gyereke is hasonmás.

És mivel Silas, Stefan hasonmása vagy 1000 évig feküdt mozdulatlanul, nem sok utódja születhetett...

Már régen láttam a sorozat régebbi részeit, nem biztos, hogy így van, de remélem, tudtam segíteni

2013. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De Nadia, Katherine lánya, nem hasonmás....

Azért köszi, ment a zöldkéz. :)

2013. nov. 12. 16:01
 3/15 hunbula ***** válasza:
72%

Gondolom pont azért nem hasonmás Nadia, mert Katherine lánya, azaz amikor született volt egy élő doppelganger? Konkrétan fogalmam sincs ugyan, meg akkor a Stefanek honnan jönnek, ilyen félrebébik voltak kétezer évvel korábban vagy hogy?


... Bár igazából meg sem próbálom követni, csak legyen több félmeztelenes Ian jelenet és akkor oké. :)

2013. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tessa azt mondta, hogy kétezer éven át nézte, hogyan találnak egymásra sorra a hasonmások. Vagyis, akkor minden korban megvoltak a párok. Elena és Stefan viszont két különböző korban születtek, akkor - az én elméletem szerint - Stefan korában is kellett volna lennie egy női hasonmásnak, és Katherine korában is egy akkor élő férfi hasonmásnak. Na, én ezt nem értem. De lehet, hogy én gondolom rosszul.
2013. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek. :) Kivéve az Ian jelenetekkel... :P
2013. nov. 13. 15:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó, még egy Stefan rajongó. Én is az vagyok.
2013. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Dejó már vagyunk ketten a világon! :D
2013. nov. 14. 14:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Katherin lánya nem hasonmás. Nézz rá egyáltalán nem is hasonlít se Katherin-re, sem Elenára. Am. Tessa mondta, hogy a túlvilágról nézte ahogy a hasonmások mindig egymásra találnak. Ergo: több aszéz hasonmás is lehetett de nem ismerhetjük mindegyiket.
2013. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt én értem, de egyszer régen mintha említették volna sorozatban, hogy mikor születnek új hasonmások. De ha senki sem tudja, akkor biztos én emlékszem rosszul.
2013. nov. 17. 15:44
 10/15 anonim válasza:
100%

Ez a hasonmásos dolog kacifántos az biztos. Elvileg ugye úgy születnek hasonmások, ahogy mindenki más, de ezt sem merem teljes biztonsággal állítani, mert az azt jelentené, hogy Elena és Stefan az utolsó hasonmások, mivel vámpírrá válásuk elött nem született gyermekük. A természet h fent tartsa az egyensúlyt meg a sors meg efféle dolgok miatt születnek újabb és újabb hasonmások, amit ugye "Tessa" is emlegetett.


Valaki írta az egyik válaszban, hogy Stefan más generációban született, mint Elena ... igen ám, de Stefan akkori életében megvolt a hasonmás, mégpedig Kathrine ... mivel neki van lánya a vérvonala tovább élt mielőtt még vámpír lett volna, de ez Stefannal nem igy történt! :) remélem érthető :)

2013. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!