Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez most egy nagyon hülye...

Ez most egy nagyon hülye kérdés lesz, de csak nekem tűnik fel h a Barátok köztben Szabi meg a (fogalmam sincs hogy hogy hívják) tesója HA NEM LENNÉNEK testvérek úgy viselkednek mint akik között van valami más is?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok egy Barátok Közt fan ..csak néha-néha pillantok bele, (számomra ez a sok új szereplő már tényleg Sok) utoljára úgy kb 1-2 évvel ezelőtt néztem rendszeresen

2013. nov. 21. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
a szabinak az Alíz a tesója-és jó testvérek, más nincs köztük.
2013. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom.
2013. nov. 23. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs köztük "semmi ilyesmi",baráti a viszony.Édestestvérek.
2013. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy o.O ....van egyáltalán (lány)testvéred, hogy gondolhatsz ilyet?
2013. dec. 3. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha nem lennének testvérek akkor komolyan azt mondanám hogy összeillenek, de mivel azok nem gondolkodom ilyenen:D
2013. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a barátok közt-öt ismervén tuti lesz vmi kavarás hogy az egyik csak ilyen fogadott tesó vagy vmi....

ott mindenki kavar mindenkivel

2013. dec. 4. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
tuti nem lesz ilyen. Én mindennap nézem és 100, hogy ilyen soha nem fog történni
2013. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát azért a BK-ban előfordulnak meredek dolgok. Pl dugnak az unokatesójukkal, a Miklós és a Zsófi is végülis rokonok voltak, volt pedofil is benne, mindenkinek előjönnek az eltitkolt gyerekei, stb. Ez utóbbi is már kicsit unalmas. Hányszor fogják még vajon elsütni.

Ahogy kiöregszik egy gyerek szereplő a szerepéből, rögtön elköltözik, vagy meghal vagy valami lesz vele a történet szerint. Aztán nem sokkal ez után jön egy új gyerekszereplő, aki valakinek az eltitkolt gyereke.

2014. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!