Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A New Moon (Újhold) -hoz kéne...

A New Moon (Újhold) -hoz kéne magyar felirat. Honnan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 22:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
55%
menj el nézd meg moziban :)
2009. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
2 órán belül ez már a 3. ilyen kérdés. Keresőt használni luxus? Vagy nem írta ki a rendszer, mikor kiírtad a kérdést, hogy már van hasonló? (konkrétan ugyanaz, csak picit eltérő megfogalmazásban) A másik 2-re se érkezett eddig olyan válasz, ami segíthet nektek.
2009. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ...bocs, kereső nem írt semmit, és a rendszer sem írta ki.
2009. nov. 21. 23:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nagyon új, azért nem találsz. Várj holnap, holnaputánig és akkor már biztos lesz:)
2009. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Vagy inkább várj jópár napot,de szted ha keresők nem dobnak ki rá semmit, ezen az oldalon a válaszadók előteremtik a feliratot ?
2009. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Romina válasza:
72%
Én is ezt keresem de már nem is merek kérdezni pont ezek miatt a válaszok miatt.Nem hiszem el hogy az emberek ilyen bunkók miért válaszolnak ha csak gusztustalankodni tudnak ?!?Nem a keresőben nincs semmi kicsim és csak mondom ez az oldal azért van hogy kérdezzenek és normális választ várnak nem pedig hogy a sok idióta f..sztarisznya tudálékoskodjon!!!
2009. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

Új kérdés kiírásakor ezt is kiírják:


"Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!"


És ez a kérdés már szerepel nem is egyszer:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=new+moon+fel..

2009. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

előtem lévőnek küldöm hogy:



lapozza fel mind 100 vagy nem tudom menyi oldalt???????

2009. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Nem kell 100 oldalt végiglapozni, ott a kereső baloldalt, lehet már témán belül is keresni, be kell írni a kulcsszót, én beírtam, arra csak 1 oldalnyi kérdés jött, és egyikre se érkezett 8-nál több válasz. Ha azok között se találja, és viszonylag fiatal kérdésekről van szó, akkor valószínűleg az ide látogatók nem tudják a kérdésre a választ, és egy új kérdés kiírásakor se fogják még tudni. 1-2 hét, esetleg hónap, és meglesz a felirat. De több ilyen kérdés is 1 napon belüli.

Persze más dolog, ha valaki lusta.

2009. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
49%
milenne am ha nem köcsögölnétek meg oltogatnátok itt az embereket hanem normális hangnembe válaszolnátok a feltett kérdésre??!!!!
2009. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!