Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » New moon! Aki látta hogy...

New moon! Aki látta hogy tetszett?

Figyelt kérdés

én tegnap láttam. hirtelen lett vége, olyan befejezetlenül sztem, bár tudtam, hogy ez lesz, mert olvastam a könyvet.

kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre is.

újra megnézitek vagy annyira nem tetszett, mi tetszett, mi nem? karakterek? ... stb...


2009. nov. 22. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes érzelmekkel jöttem ki a filmről. Körülöttem a moziban alig hallattam mást, mint fojtott sóhajokat, hogy kezdjék már a filmet, minek még az időhúzás holmi reklámokkal. Aztán megjelent a telihold és fogyni kezdett. Ekkor mászott a lábamon keresztül egy csaj, aztán még jöttek néhányan. :X A könyvben is imádtam és itt is, hogy Bella a nagyanyjának hiszi magát. Aztán bevillant az első kép Edwardról. És ahogy láttam egész idő alatt ráerőltették ezt a nagyon merev arckifejezést, a száját is enyhén nyitva kellett tartania elég sokszor. De Rob akárhogy is nézem 100%-osan hozta Edwardot! A kedvenc részeim a NM-ból szinte mind hozzá kapcsolódnak: a leggyönyörűbb rész - ott majdnem elfelejtettem levegőt venni - mikor verset mond! A másik kedvenc részem, mikor Jasper meg akarja támadni Bellát és Edward csak áll és szinte látszik rajta, hogy összeomlik. Az csodálatos volt. Tetszett még a Voultiris rész, mikor Bella belöki Edwardot a nagfényről. Még Alice látomása is jó volt :))


Amit hiányoltam, kibővítettem volna:


1, Szakítójelenet. Edward otthagyja Bellát. Tetszett, hogy láthattuk egy pillanatra, ami a könyvben nem volt leírva - Edwardot figyeltem a búcsúcsóknál. Aztán otthagyta Bellát az erdőben és jöttek a kiáltások: Edward, Edward. De ott azt vártam volna, hogy egy hatalmasat kiált, hogy szinte beleremegjenek a falak a moziban, de nem...


2, Mike, Jacob, Bella mozis jelenete


3, A Twilight színei - a zöldes árnyalat - nekem jobban bejött.


4, mikor Bella és Alice mennek Olaszországba. Több Jacobra számítottam, és ráadásul Alice ablakánál nézett be a kocsiba.


5, Mozi előtt a mosdóban már hallhattam a vegyes fogadtatását a filmnek - a malacvisításszerű üvöltés senkinek sem jött be. Én általában nevettem rajta.


6, A zárójelenet. Hmm... hát nem volt túl hatásos.


Tegnap láttam én is egyébként a filmet, 21-én, Sugár, 17:30as vetítés. Megnézem még egyszer moziban, az biztos, mert kicsit tömény volt elsőre. Az biztos, hogy egy percig sem unatkoztam, de ha őszinte lehetek egy fokkal többre számítottam a Jake-Bella részeknél. Valahogy nem jött át a vonzalom... vagyis nem mindig.

2009. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát... az előző válaszolóval 100%ig egyetértek, de Alice látomása, számomra vicces volt... Ahogy ott szaladgálnak... Na mind1. Tetszett, hogy ebbe a filmbe is beletették a borítót (mikor Carlisle összevarrja a kezét, és a véres vízbe nyúl), de nekem... összecsépelt volt. Több Volturis részt tehettek volna bele, és a Jacobos részek... olyan össze-vissza voltak. Az eleje is kicsit gyors volt, de összességében tetszett. Nem annyira mint az Alkonyat, de tetszett.
2009. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt vannak érdekesebbek is: [link]
2009. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem volt rossz, nekem tetszett de én edward párti vagyok :D szvala jacobos jelenetek nem tetszettek :D az izmai undoritoak !!! számomra !!!

hiányoltam nagyon a Voltourikat, kevés szerep jutott nekik, a könybem sokkal nagyobb hangulyt fektettek rájuk és Viktoriával ugyanigy vagyok

De Edward szerepeit imááádtam :P

Főleg a fájdalmasan szenvedő csok :D

2009. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolso valaszoloval ertek eggyett,kar is leirnom mert pont ezek az en erveim is!!!
2010. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!