Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a Violetta elakadt a 25. résznél a Disney csatornán, és az elejétől kezdték el adni?

Figyelt kérdés

Mi lehet ennek az oka, és mikor várható vajon új rész?

Ha válaszolsz, légyszi írd már meg azt is, hogy hány éves vagy, mert úgy érzem kicsit túlkoros vagyok ahhoz hogy ezt a sorozatot nézzem. Kíváncsi lennék, nézi-e még rajtam kívül valaki aki ennyi idős. :D



2013. dec. 17. 19:15
1 2
 11/16 m.fati97 válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy túlkoros hozzá én 16 vagyok és ha jól emlékszem akkor Violetta a 17. szülinapját ünnepli az 3. vagy 4. részben ha jól emlékszem. Kicsit kutakodtam a sorozat sztárjai is eléggé vegyes életkorúak pl: Martina Stoessel most 16 éves de Jorge Blanco már 21 úgyhogy szerintem semmi rossz nincs abban ha valaki ilyen kaliberű sorozatokat néz!! :D
2014. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
én 14 vagyok és én is nézem:)
2014. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Az összes országban így adják/adták! Amúgy június 27.-én lesz az évadfinálé, már várom :)
2014. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Violettába mi ez már megint minek adják a régi részt!!!
2014. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én is ugyanazt mondom, mint az előttem szóló!:DDD én kisebb szívbajt kaptam, amikor megláttam, hogy a 26. epizódot adják, a 41. helyett:D
2014. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ez akkora hülyeség igy soha nem jutnak el a végéig...meg akkor igy a második évadnak is mikor lesz végee??
2014. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!