Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan filmeket ami...

Ismertek olyan filmeket ami úgy van csinálva mint ha 1 amatőr kamerával lenne fel véve? Pl Rec, Rec 2

Figyelt kérdés
Olyan filmre gondolok mint a REC, REC 2, Karatén, Holtak naplója. És úgy van megcsinálva a film mint ha 1 kamerával lenne megcsinálva mint ha valós lenne. Remélem érthető voltam!?

#film #Rec #Amatőr kamera
2014. jan. 10. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideglelés (The Blair Witch Project), Paranormál activity filmek, stb. Úgy keress rájuk, hogy áldokumentumfilm horror. Ez egy konkrét műfaj.
2014. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Ideglelés (The Blair Witch Project) és a Trollvadász jut eszembe a fentieken kívül (meg a Cloverfield, de azt nem láttam).


Kézikamerás/áldokumentarista filmeket keress, így már lesz jó pár találat. Angolul az ilyesmi horrorokat found footage-nek hívják.

2014. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! így sokat találtam! :)
2014. jan. 10. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, itt van kb az összes:


[link]


De ezek közt nagyon sok a ZS kategóriás fos is :) a paranormal activityket kerüld, max az 1. részét érdemes megnézni. Az Ideglelés meg egy régi klasszikus, az volt az egyik legsikeresebb film a maga évében ebben a műfajban.

2014. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!