Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatba volt? és a...

Melyik sorozatba volt? és a rész cimét?

Figyelt kérdés

Arra emlékszem , hogy volt egy család , és a gyerekek labdája mindig átment. A szomszéd patkánymérget tett a gyerekek udvarába, amikor elment a szomszéd , akkor a gyerekek annya átment , hogy megnézze van e nála patkányméreg, talált is , de viszajött a szomszéd mert valamit otthagyott vagy nem tom mi és látta hogy a szomszéd nő turkál a fészerbe vagy mivolt az.Aztán jött a lánya ugy hivták hogy Dóra. És elmesélte az apja neki h milyen szomszédja van. Mikor meghallotta , átment a szomszédbe és mondta neki az asszon h tett le patkánymérget. Vissza ment a lány (Dóra) és megkérdezte:

Télleg letettél patkánymérget? Ott gyerekek játszanak!


És a lány elköltöztette az apját másik városa.


Nem mindent irtam le. De tudom h az a szomszéd aki elköltözött a végén , az a ValóVilágba a Munka főnök.


aki tudja a sorozatot és ennek a rész cimét ,annak nagyon megköszönném.



2014. febr. 23. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyanú árnyékában

A részre az RTL most-on regisztrációval tudsz rákeresni(fent van szerintem ez is!)

2014. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem gyanú!


Segítség, bajban vagyok!

Alcím: Az elviselhetetlen szomszéd

2023. jan. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!