Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért csúszott annyira hátra...

Miért csúszott annyira hátra a Casablanca az elmúlt években az imdb toplistáján?

Figyelt kérdés
Az előző évtized végén még a 6.-7.-8. helyek környékét foglalta el többnyire, most húsz hellyel hátrébb áll, az értékelése is "csak" 8,6. Olyan filmek előzik meg, amiknek véleményem szerint semmi keresnivalója előtte (Az élet csodaszép, Bárányok hallgatnak, Hét szamuráj, Eredet stb., persze ez csak a magánvéleményem). Ráadásul az új évtized filmjei közül csak az Eredet furakodott be elé, szóval nem az van, hogy új filmek tömege szorítja hátrébb...
2014. márc. 9. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet nem leszek népszerű, de szerintem egy középszerű film. Én azt nem értem, miért van kultusz-státusza.
2017. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!