Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kuroko No Basuke 3. évad...

KAMUI kérdése:

Kuroko No Basuke 3. évad lesz? Mert még sehol nincs a sztori ezért érdekelne. H van-e valakinek valami infója

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 20:10
1 2
 1/20 Sveacer ***** válasza:
Még a 2. Sincs kész
2014. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Azt hiszem lesz, most egész sok anime bejelentés volt, Free! második évad, Black butler harmadik évad, stb.
2014. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Mit akarsz még? Lese ment a második évad teljesen. Valószínűleg lesz, de csak jövőre. Amúgy ha story érdekel mangázz, mivel elég messze van még a vége. Bár megjegyzem az animéje borzalmasan el van nagyolva sajnos...
2014. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

MÁSODIK válaszoló Thx


Utolsó...gratulálok :)


Első okos vagy nagyon

2014. márc. 24. 15:24
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
De imádom az ilyet. Aki megmondja a frankót az sz*mét stb, aki meg csak azt mondja amit a kérdező hallani akar annak kivan nyalva a feneke. Ha hiszed ha nem ez az igazság, bejelentve nincsen. Ennyi.
2014. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
#2 vagyok, a probléma konkrétan az, hogy nem válaszoltatok a kérdésre. A kérdező valószínűleg tudja, hogy nincs még vége a másodiknak, arra volt kíváncsi, lesz-e harmadik. És wow, nem olvassa a mangát, kövezzük meg. Én se kezdtem bele a Trónok harca könyvbe, amikor a sorozat felénél jártam, bár már látom, hogy előbb kellett volna olvasnom, csak kegyetlen hosszú :D
2014. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
De könyörgöm hogy válaszoljunk ha nincs bejelentve? Az egy dolog hogy Free! kap egy második szezont, csak az első vége után több hónappal jelentették be hogy egyáltalán lesz. Az hogy mangát nem olvas nem baj, én se olvasok sok olyan mangát ami egyébként érdekelne. :D
2014. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Sveacer ***** válasza:
a válaszom arra utal hogy az 2.évad sincs kész attól függ most már kb mindenki biztos benne hogy lesz harmadik évad mert sikeres volt és a nézők akarnak még
2014. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 MomoSzofi válasza:
hát nem tudom hogy mikor teszik fel a 3.évadot de már jó lenne ha fen lenne. és a többieknek meg azt mondom hogy ott a gogli és belehet írni, kuroko no basuke 2.évad ...rész és fen van az összes része úgy hogy nem kell azt mondani hogy, még be sem fejezték meg nincs fen.
2014. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Sveacer ***** válasza:
A válaszom még akkor íródott mikor MÉG NEM volt kész
2014. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!