Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? (Gossip Girl)

Figyelt kérdés

HA MÉG NEM NÉZTED VÉGIG A SOROZATOT, AKKOR NE OLVASS TOVÁBB, NEM SZÁNDÉKOZOM LELŐNI A POÉNT!


Nos, most nézem másodszorra a sorozatot, és mivel már tudom, ki Pletykacica, ebből a szempontból is figyelem az eseményeket. Szerintem Dan nem lehet Pletykacica. Például van, hogy egyedül megnézi a telóján az oldalt, és meglepődik meg ledöbben, de mégis min? Ő posztolta ki. Azt még megértem, hogy társaságban színészkedik, de egyedül is ilyen. Meg a végén mondta Dan, hogy Jenny is végig tudta, hogy Dan a Gossip Girl, de sokszor Ők ketten is tárgyaltak róla, és egyáltalán nem úgy, mintha bármit is tudnának. Meg egymás előtt hibáztatták az oldalt meg ilyenek :D


Nem bírálgatni akarom a sorozatot, mert a legnagyobb kedvencem, de kíváncsi lennék a véleményetekre.:)



2014. márc. 25. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Már rég láttam a sorit, de emlékszem volt egyszer olyan, hogy valaki feltörte az oldalt. Nem lehet hogy akkor posztolt olyanokat és azért lepődött meg Dan?
2014. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott még nem tartok másodszorra, úgyhogy nem. Bár biztos akkor is meglepődött. Jó, gondolom azért, hogy a nézők ne jöjjenek rá, de így kicsit valószerűtlen.
2014. márc. 26. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:

aTényleg volt néhány ilyen rész, amit eléggé rosszul oldottak meg! Mondjuk hozzátarozik, hogy a szövegkönyvből Penn (Dan karakterét játszó emberke) sem tudhatta, hogy ő lesz az, így nem tudhatta, hogy rosszul játsza el...

Ha az alkótók nagyon ki akarnák magyarázni, lehetne azzal, hogy Dan a neki beküldött "alapanyagon" lepődött meg, vagy amikoris ugye Georgina aztán Serena is elvette tőle GG-t. De amúgy a Jenny és Dan közötti beszélgetéseket én sem értem:D

2014. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kétszer néztem végig és a másodszori nézésnél én is direkt figyeltem, hogy mennyire reális, hogy Dan a GG. Nekem is az volt a véleményem, hogy nem lehetne, mert tényleg van olyan, hogy így meglepődik a kiírásokon, ha egyedül van akkor is. Olyan mintha kb. az utolsó részeknél döntötték volna el, hogy ki legyen a Gossip Girl. Attól még én is imádom a sorozatot :), de ez szerintem tényleg nincs annyira jól kidolgozva.
2014. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Tényleg olyan, mintha az utolsó pár résznél döntötték volna el, én is erre gondoltam. De az is lehet, amit az utolsó előtti írt, hogy a színész nem tudta, hogy Ő lesz a Gossip Girl.
2014. márc. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!