Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Doctor Whoban...

Szerintetek a Doctor Whoban mi a legerősebb tömegpusztító fegyver?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Doctor.
2014. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Tardis magja!


Amúgy nem tudjátok mikor indul a következő évad?

2014. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ahmose Aryxo válasza:
100%
Pillanat. A fegyver ami oly hatalmas hogy saját öntudata lett. :)
2014. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ugyanazt akartam írni, mint az első válaszoló
2014. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Doctor zsozso válasza:
szerintem a relativitás bomba!!
2014. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A TARDIS. Bár nem annak készült, az ötödik évad végén jól látható, hogy mire képes.
2014. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dániel918 válasza:
Szerintem a reality bomb (valóság bomba) . Davros az egész univerzumot eltörölhette volna vele. De ott van még a moment (pillanat), a tardis magja,de az Osterhagen key, és a Genesis ark is említésre méltóak.
2014. jún. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A TARDIShoz szerintem csak a realitásbomba mérhető, mivel csak ezek voltak/lettek volna képesek egy csapásra eltörölni az egész téridőt. Viszont míg a realitásbomba működtetéséhez egy egész bolygórendszer kellett, addig a TARDIS simán elfér egy udvarban vagy épületben, így én arra voksolok.

De egyébként a klasszikus sorozatbeli Omega Kezéről sem kéne megfeledkezni, vagy az eredeti Harmónia Szeméről, ami egy csapdába ejtett fekete lyuk volt Gallifreyn...

Viszont a Teremtésbárkát én nem nevezném tömegpusztító fegyvernek. Az, ahogy a Doktor is mondta, egy börtönhajó, a benne lévő dalekok voltak veszélyesek, nem maga a Bárka. Akkor már inkább a Nullhajó, ami képes áttörni az univerzumok közti falat.

2014. jún. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most nézem a klasszikus sorozatot, a Colony in Space c. történetben jelenik meg a Végítélet Fegyver, amivel napokat lehet felrobbantani. Valamiért az az érzésem támadt nézés közben, hogy az időurak Pillanat fegyvere ennek lehet a továbbfejlesztése.
2014. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!