Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek gáz ha egy koreai...

AceLoveYou kérdése:

Szerintetek gáz ha egy koreai vagy egy japán 16-20 részes drámát hamar nézek meg?

Figyelt kérdés
mert ez olyan szar nem akarok gyorsan vegezni vekük de annyira izgik meg minden de akko is amiko vége sírhatnékom van h mér néztem meg ilyen hamar.. ti mennyi idő alatt néztek meg egy 16 részes koreai v japán drámát?

2014. márc. 29. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Nálam változó, függ attól is, hogy mennyire jó a sorozat és hogy mennyi időm van.

Ha van időm, akkor kb. 5 nap alatt nézek végig egy sorozatot.

2014. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
énis hamar végig nézem néha csak 2-3 nap vagy kevesebb. elkezdem nézni és nem bírok leállni, már olyan volt még régebben hogy hajnal 3 van, na jó még 1 részt megnézek :D ilyen rövidebbet pl a Koizora-t azt 1 nap alatt végig néztem
2014. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
aha értem :)
2014. márc. 30. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
nemgaz. en van amikor(hetvegen vagy ha beteg vagyok) egy nap alatt megnezem. de nekem is sirhatnekom szokott lenni:( szomoru hogy vege van, mert amikor nezem kicsit az en eletem reszei lesznek a szereplok(vagy hogy fogalmazzak>.<)
2014. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz.........

Miért is lenne az

Én is hamar ki szoktam lőni, dee, azt nem tudnám megcsinálni, hogy 1 nap. Így is mikor befejezem, még "fanolnék" rá, de már nincs mire.

Kerestem egy oylat ami hosszabb mint 16-20 részes ;)

2014. márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!