Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potteres kérdés!?

Harry Potteres kérdés!?

Figyelt kérdés
Negyedik részben, ugyebár feltűnik Rémszem, akiről később kiderül, hogy valójában az ifjabb Barty Kupor. Hogy lehet, hogy a százfűlé-főzet hatására a hangja is teljesen ugyanolyan lett, mint az eredeti Rémszemé? Hiszen a következő részekben már az eredeti Mordon szerepel és ugyanaz a hang, sőt az egész beszédstílus meg minden megegyezik. Már olvastam az összes könyvet meg csomószor láttam a filmeket de ez most eszembe jutott valahogy és nem értem :D Elvileg csak a külsőd változik meg a főzettől nem? Mert még a hang is oké, de a stílus és viselkedés az már fura nekem O.o

2014. ápr. 7. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, a hang és minden fizikai megjelenés megváltozik (a szeme és a lába is eltűnt, ügye).


A viselkedést pedig megtanulta Mordor-tól, aki ügye végig a ládában volt, elátkozva.

2014. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor Harry és Ron ment Malfoyhoz, két legjobb barátja testében, akkor nem változott meg a hangjuk első! A kérdésre viszont így nem tudom a választ.
2014. ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt én azzal magyarázom, hogy mivel csak keveset ittak a főzetből, és így talán ezért nem volt teljes a változás. Mordon illetve Kupor meg folyamatosan itta a kis lötyit :) Szóval Harryék szerintem ezért jártak így! Persze ez csak az én meglátásom.
2014. ápr. 8. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Titkok kamrájában, mikor Harry meg Ron változtak át, nekik is megváltozott a hangjuk.


"Észrevette, hogy homályosan lát, és gyorsan levette szemüvegét: Monstróként nem volt szüksége rá.

- Jól vagytok? - szólalt meg Monstro mély, reszelős hangj án.

- Igen - hangzott jobbfelől Crak öblös morgása.

Harry elhagyta a fülkét, és a repedt tükör elé lépett. Monstro mélyen ülő, buta szeme

nézett vissza rá. Megvakarta a fülét - Monstro ugyanígy tett."


A könyvben ez így van. Csak a filmben nem figyeltek erre.

2014. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyeltek a filmben, de a szinkronhangok/átláthatóság miatt Harryéknél mondjuk azt hogy "gyengébb lett a főzet", vagy valami.
2014. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hangszáluk is átalalkul, nem? Szerintem ezzel magyarázható.
2014. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a hangszál is átalakul, tehát Barty-nak tökéletes álcája volt. A Titkok Kamrájában pedig baki, hogy Ron és Harry hangja ugyanolyan marad.
2014. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!