Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az éhezők viadala:Futótűz....

Az éhezők viadala:Futótűz. Vélemény?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Pocsék.
2014. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon emlékeztet a Harry Potteres megoldásra...

Alapból elmegy,torrentről szedtem le és néztem meg.

Pénzt nem adnék érte.

2014. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Továbbra is pocsék. Sajnálom ha fáj a véleményem.
2014. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nekem tetszett :3 A sok negatív vélemény közül... Szubjektív, ne pontozzatok le, de szerintem jó volt :D Bár a könyv még mindig sokkal jobb.
2014. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Semmi javulás túl futurisztikus nem jön be de lesz 3. rész is .
2014. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Buga válasza:
Rémálom,a harmadiknak esélyt sem adok.
2014. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
En olvastam es nagyonjo konyvbe filmbe meg nem lattam de ezekbutan nem is fogom megnezni viszont en most arulom a konyvet ha az erdekel az olx en es a nevem rin13
2014. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Veronika_1988 válasza:
Én még nem olvastam a könyvet, valószínű, utána másként nyilatkoznék, de nekem nagyon tetszett. Sokkal több emberi kapcsolatot jelenít meg, állít a középpontba, mint az első rész. Mindemellett elgondolkodtató is. Nyilván vannak benne hibák, de a fő kérdéskör még mindig érdekes. Hosszú ugyan, de egyáltalán nem unalmas. Nem ez a kedvenc filmem, de szerintem megéri megnézni. 10/8
2014. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lupus válasza:

A könyv ütős lett, Kár, hogy a harmadik rész végén a lezárás olyan impotens. Ugyanis a történet tanulsága, nekem túlságosan amerikai: Szar van, de ha lázadsz akkor csak rosszabb lesz. Ennek ellenére, a stílus, a történetvezetés, és a karakterek fantasztikusak.


A film viszont... az első rész az egész jó lett, bár sok fontos momentumot hagytak ki, éppen ezért a másodiknak esélye sem volt, hogy jó legyen. Be kellet pótolnia azt, amit az elsőből kihagytak, és a saját részét is prezentálni kellett. Ezzel együtt, a lehető legtöbbet hozták ki belőle.

2014. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett, bár tény hogy a könyv sokkal jobb
2014. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!