Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éhezők viadala 2. rész...

~Petrush kérdése:

Az Éhezők viadala 2. rész végén mi történt Peetával?

Figyelt kérdés
Nem olvastam a könyvet, de nem értem, mi van...

2014. máj. 3. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Elment a Himalájára szalonnát főzni a loch ness-i szörnnyel.


Gondolom azért van így, mert a könyvnek is így lett vége és/vagy mert fokozni akarták az izgalmat. Én se olvastam a könyvet, de egy ilyen kérdésnél ha jól emlékszem vki azt írta,hogy ő is tudott a tervről,h megszöktetik Catniss, és mikor ez megtörtént, akkor Peetát elfogta a Capitolium.

2014. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod második felét... És arról véletlenül tudsz valamit, hogy mi lesz vele???
2014. máj. 3. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel mondtam,h nem olvastam és ezt is csak egy válaszban láttam, ezért nem :D De van google.hu
2014. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Peeta nem tudott a lázadók tervéről. Mikor a végén a lázadók megjelennek és kimentik Katniss és még néhányukat az Arénából, akkor már nincs idő Peeta-t és Johanna-t megmenteni, így őket a Kapitólium fogja el.


Peeta és Johanna a Kapitólium foglyai a 3. könyv első felében, megkínozzák őket, hogy információkat csikarjanak ki belőlük, és Peeta által akarnak hatni Katniss-re, hogy a fiúval befolyásolják őt. Majd a 3. könyv közepe fele a lázadók az egyik akciójuk alatt kimenekítik Peeta-t és Johanna-t a fogságból, és megmentik őket.


Tovább nem mondom, inkább olvas el a könyvet, megéri... :)

2014. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!