Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen horror filmeket parodiz...

Milyen horror filmeket parodizálnak ki a Horrorra akadva 1,2,3,4-ben?

Figyelt kérdés
És szerintetek melyik volt a legviccesebb? Melyiken röhögtétek betegre magatokat?
2009. dec. 28. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
huuu, hát a fűrészt, kör, ördögűzés emily rose üdvéért, sikoly, öö most csak ennyi jut az eszembe, de írok amint beugrik még
2009. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ok, köszi :)
2010. jan. 2. 16:17
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem az ördögűzés nagyon tetszett :D
2010. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
én a 3.on:D amikor a kört:D a csaj mikor rázza a feje felett a fűrészt aztán lefűrészeli vele a feje felett a gerendát és ráesik xDna én nekem ott annyi volt:d xD
2010. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
eminem-8mérföld, a kukorica gyermekei, mátrix
2010. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sikoly :) Az alap xd
2010. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Aubrey* ***** válasza:
100%

Tudom mit tettél tavaly nyáron

ezt is parodizálták az első részben asszem..

Amúgy az ördögűzés szerintem is nagy volt:D:D

Meg az amikor szépségverseny van az első részben és látja a sikolyt és drámaian kellett előadni valamit és ott kiabál össze-vissza hogy ott van nézzenek már oda és kirohan a színpadról. Mikor fut ki mondja valaki hogy mi a baj. Mondja csaj hogy látta fent a pasija mögött a sikolyt és oda kell mennie megmeniteni. Odajön egy másik csaj és mondja hogy nyertél. A csaj kérdezi nyertem. Aha:):D A másik csaj meg ... mivan a pasiddal? LESZAROM NYERTEM:D:D:D:D:D Aztán meg dobálták virággal és leszédült a színpadról én ott azt hittem összeesek a röhögésben.

2010. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1. rész:

Sikoly, Tudom mit tettél tavaly nyáron, Hatodik érzék, Blair Witch Project (Ideglelés), Ördögűző, Amistad, Caesar filmek (mozis jelenet), Amerikai Pite, Amerikai szépség, Matrix, Halloween, Kazaam a szellem, Közönséges bűnözők, Szépségtépő verseny, Rémálom az Elm utcában 3, Ragyogás, Két fél egy egész.


2. rész:

Ördögűző, Átok, Végső állomás, Poltergeist 1-2, Ház a Kísértet-hegyen, Hannibal, Charlie angyalai, Az, Hé haver hol a kocsim?, Rocky Horror Picture Show, Mission Impossible 2, Amityville Horror - Rettegés háza, Rémségek kicsiny boltja.


3. rész:

Kör, 8 mérföld, Jelek, Air Force 1, Airplane, Matrix, Matrix Újratöltve, Texasi láncfűrészes, American Idol (tehetségkutató).


4. rész:

A falu, Fűrész I-II., Átok, Világok harca, Millió dolláros bébi, Opra show, Végső állomás, Túl a barátságon.

2010. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És az 1. és a 3. tetszik a legjobban.
2010. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Áh, mikor a 3.részben, valami hosszúnyelű klapáccsal a csaj ki akarja ütni a kutat fedő deszkákat és a lendületnél a nyeléről lecsúszik a vas és a kissrácot fejbetalálja, az nagyon fájt, nekem is XDXDXD


Meg mikor hívja a csaj megnézi a filmet, de úgy, h nekünk is mutatják a kazetta felvételét már, a végén, mikor csörögni kezdm a telefonja, haveromnak is egyszerre megcsörrent XDXDXD azt fittük összefossuk magunkat. először mert megijedtünk, aztán meg a röhögő görcs miatt. de ma csak az anyja hívta XD

2011. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!