Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harcából ti, hogyan...

A Trónok harcából ti, hogyan jellemeznétek Theon Greyjoyt?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén én a sorozatot nézem.Most néztem meg nemrég a 4.évad 6.részét.Egyszóval szánom ezt az embert.Tudom,hogy bűnt követett el azzal,hogy elárulta a nevelt családját,de ez a sors még a halálnál is rosszabb.

2014. máj. 15. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Neki ez jutott, de nem csak ő tehet róla egyedül.

Először ugye az apja nem hódolt be Robertnek, ezért minden fiát megölték csak Theont nem, akit Ned magához vett, jól bánt vele, de éreztette vele,h nem családtag. Aztán Robb nagy jelentőségű feladatot bízott rá, de ő inkább az apja nem létező trónát akarta, és becsvágyból elfoglalta Derest. Aztán ott lefejezte a vadászt (a sorozatban Rodrickot),h megmutassa ki a kemény. Majd Ramsaynek sikerült őt becsapni, aminek következményeként felgyújtották Derest, ami Theon otthona volt, lemészárolták a lakóit, a túlélőket meg megnyúzták. Aztán Theon a kínzások ellenére is próbált önmaga maradni, de idővel megtört és Ramsay hűséges jószága lett, aki csak túlakarja élni a dolgokat bántás nélkül, és ezért képes a halálba küldeni a saját népét is.

Sztem egyfajta stockholm-szindróma alakult ki nála, mert annak ellenére,hogy Ramsay miket tett vele SPOILER mikor Stannis fogságában volt, akkor sem mondott el semmit se Ramsayről, egyrészt mert attól tartott,h az északiak úgyis legyőzik Stannist (területi előnyök, plusz tudott a Karstarkok Stannis ellen irányuló hátbatámadásától), másrészt meg sztem úgy érzi,h közel áll Ramsayhez és nem akarja elárulni.

Theon kb. megjárta a mennyet és poklot a történetben.

2014. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor volt Stannis fogságában?


Spoiler


Ugy rémlik, hogy mikor megszöknek, akkor azzal végzödik utolsó könyvben a szála, hogy csak találkoznak Stannis csapataival.

2014. máj. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert megjelent a következő könyvből 3 fejezet: Arianne, Theon és Arya. És abban Stannis tartja fogságban Theont.
2014. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2: [link]


#3: A múltkor, valahol találkoztam Victarion fejezetével is - pontosabban, annak egy fordításával, de nem tudom mennyire hiteles.

2014. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Be tudod linkelni azt is? Googleztam sokat de nem találtam. :( Bár a legkíváncsibb Arya fejezetére lennék. :)
2014. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kb az összes oldalon angolul van, de ha az is jó neked akk beírod google-be h pl. arya winds of winter chapter and akk biztos kidobja
2014. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Theon, Victarion és Arianne fejezetei, magyarul: [link]


Scribden van fent, szóval csak így tudom linkelni! :)

2014. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi. :)
2014. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hűha szerintem ebben az egész istenverte szériában ő a legkomplexebb karakter az első hozzászóló egészen jól összefoglalta. Ramsay MINDENT elvett tőle, ami volt neki (a nevét, az archery skilljét, a férfiasságát amiből egyedül fölénye származott, a külső szépségét.) Ja és nem utolsó sorban megemílteném, hogy Robbot mennyire szerette, többször megemlíti, hogy ő volt az egyetlen Stark gyerek, aki tényleg testvérként bánt vele. És úgy érzi Robbot árulta el, nem Északot, nem a Starkokat, Robbot. A vérszerinti tesói (a fiúk és Asha is) kegyetlenül bántak vele, az apja egy faszarc én még jobban utálom mint Joffreyt, az anyja kattant, nem csoda hogy ő maga egy komplexusos és gyenge ember lett.
2014. dec. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gonosz, akinek sikerül úgy alakítani a sorsát, hogy végül a néző és/vagy olvasó sajnálni tudja.
2016. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!