Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta a Démonok között...

Ki látta a Démonok között című filmet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó film , de kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak róla. :)

2014. máj. 19. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Láttam már, és pont este néztem, hát mit ne mondjak...féltem kimenni a mosdóba után mert furcsa hangokat is hallottam. Bár én eleve félek szinte minden horror filmtől, főleg ami túlvilági témájú, az még egy lapáttal rátesz.
2014. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)
2014. máj. 20. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is este néztem :) De én nem féltem, nem volt olyan ílyesztő, meg nem is vagyok fèlős típus.

A rendezője miatt is néztem meg. Az elején röhögtem :D Persze nem szabadna, valós események alapján... De az a babás rész olyan vicces volt :) Aztán jól volt megcsinálva, főleg mert ebből a tipikus a házban rossz dolgok történtek is jót hoztak ki. Nekem tetszett, pár hiba mégis volt. A sztori nem volt eléggé összetett és az apa színésze is béna volt, de az egyik kislány nagyon jól játszott :) A vége még kicsit hirtelen volt, és túlzásnak tartom azt a nagy jelenetet, amiben az anyából kiüzik a gonoszt.

2014. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó.
2014. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majdnem elaludtam rajta, ennyi.
2014. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Baromi unalmas.
2014. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háromszor futottam neki,de annyira baromság hogy feladtam. És nem a műfajjal van a baj,szeretem a horrort.
2014. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tegnap este láttam, nagyon tetszett :D Néhány résznél már annyira féltem, hogy eltakartam a szemem xD Rég láttam már ehhez fogható horrorfilmet :) Számomra 10/10 volt <3

16l

2014. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fekete Mónika2014 válasza:

Én a barátnőimmel néztem meg (nem moziban)szerintem nem annyira félelmetes ahogy elő adják egyesek ..

mi is csak azért ilyedtünk meg eg jeleten mert már majdnem el aludtunk és a filmben lévő sikoltozás ,,felketett ,, minket..am már nem is emlékszem a storyra szóval nem lehetett egy nagy durranás ha ilyen szinten nem ragadt meg bennem :)

2014. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!