Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto-hoz, Fairy Tail-hez,...

Naruto-hoz, Fairy Tail-hez, Gintama-hoz hasonló anime van? Gondolok itt pl arra, hogy mindkettő hosszabb, van benne humor, és 1 jó történet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő? Hármat soroltál fel :D

One Piece <3

2014. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először az első kettőt írtam le, utána hozzácsaptam a gintama-t. :D Csak nem olvastam el mégegyszer.. :DD

Abból az 1. részt majdnem megnéztem, csak valamiért nem néztem végig. A gintama után lehet, hogy az következik. Köszi. :D

2014. máj. 24. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Bleachet ajanlom
2014. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Bleach csak szenvedés, mindig pontosan ugyanaz történik, csak mások a szereplők.
2014. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már megnézted a Gintamát, onnatól nem fogod élvezni a sablonos tucatshouneneket. A Gintama egy remekmű a többihez képest, rádásként zseniális paródia is. De ha mindenáron shounent akarsz nézni, akkor Kateikyoushi Hitman Reborn-t, vagy Hunter x Huntert (2011-est) ajánlom még. Ezek igényesebbek.
2017. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!