Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az gáz, ha nem láttam a harry...

Az gáz, ha nem láttam a harry pottert, alkonyatot meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a harry pottert végignézhetnéd mert nagyon jó...az alkonyatot sose dicsértem....alapjában véve nem gáz csak a jóból kimaradtál :D
2014. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 acelsziv ***** válasza:
58%
nem az. TE döntöd el, mit nézel meg és mit nem. Ne az diktáljon, hogy mi a menő. Én se láttam nagyon sok filmet és nem érzem, hogy kimaradt volna bármi is.
2014. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, de a Harry Pottert ajánlom, már ha bejönnek a fantasy jellegű filmek:)
2014. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Harry Potter-filmek nem rosszak, de szerintem könyvben jobb. Az Alkonyat meg nálam az "inkább hagyjuk" kategória, mondjuk a romantikus mar... zöldségeket soha nem szerettem.

De ha téged pl. egyik sem érdekel, és nem láttad, az miért lenne gáz? Hülyeség így gondolkodni, ez olyan, mintha azt kérdeznéd, gáz-e, hogy nincs műkörmöd, mert egy csomó lánynak van (pedig közben pasi vagy).

2014. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tenni kell magasról arra aki azt mondta, hogy gáz... Azt kell nézni ami érdekel meg tetszik.
2014. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szerintem nem gáz. :) Azt a filmet nézed meg amelyiket csak akarod!

Nekem például van olyan ismerősöm aki előbb látta a Hobbitot mint a Gyűrűk Ura trilógiát.


A Harry Pottert ajánlom mert nagyon jók. Filmen és könyvbe is egyaránt. Az Alkonyatot csak akkor ajánlom ha szereted a romantikus filmeket.

2014. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Alkonyatot én se láttam, akarja a fene. HP-ből is csak az elsőt ezer éve de alig maradt meg belőle valami, nem hagyott mély nyomot.

Nem érzem gáznak.

2014. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Harry Potterek még elmennek, bár most már 18 évesen rohadtul nem érdekelnek, az Alkonyatok iszonyú nagy hulladékok. Szerintem rohadtul nem gáz.
2014. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz a te döntésed hogy mit nézel.Én mindkettőtt láttam az alkonyat egy nagy baromság személyes véleményem szerint viszont a Harry Potter..nem erőltetem de ha egyszer van időd nézd meg(vagy ha még jobbat akarsz olvasd el).Bennem örökre bemmem fog maradni én ezen nőttem fel és ez életem legjobb filmje/könyve.Nemtudom milyen az ízlésed de szerintem nem kéne kihagynod:)
2014. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem gáz, de mindkettőt nézd meg sürgősen! Aki meg leszólja az Alkonyatot, csak azt bizonyítja, hogy nem tudja értékelni a szerelmes sztorikat.
2014. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!