Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehetséges, hogy az új...

Hogy lehetséges, hogy az új xmen -ben Jean-Luc Picard (Xavier) életben van, mikor a 3. részben Phoenix megölte?

Figyelt kérdés
Haverom jött a párhuzamos valóságos gagyi sztorival, de ott bukik meg ez az elmélet, mikor Wolverine nek van az a visszaemlékezés szerű élménye, amikor "cikázik az időben egyet" és ott látja mikor megöli Phoenix -et a 3. részben... szóval nem nyert ez az elmélet.

2014. máj. 29. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Az X3 végén volt egy plusz jelenet, amiben egy férfi, egy ágyban fekve felébred, és ott van egy nővérke-féle nő is. A filmben volt egy rész, amikor Xavier a diákoknak órát tart, és megkérdezi tőlük, hogy szerintük lehetséges lenne-e az, hogy ha az elme egy másik testbe átjut, akkor abban a testben tovább él. És TV-n mutat egy nővérkét (Moira) meg egy ágyhoz kötött embert, akiről elmondja, hogy kómában van, nincs tudatánál. Na, ők vannak abban a plusz jelenetben.

De hibák amúgy így is vannak. Ha Xaviernek sikerült is átjutnia ebbe a testbe, az már nem az ő teste, akkor hogy néz ki úgy, mint eredetileg? A hölgy, Moira, szerepelt az X-men:Elsőkben is, és ott egyidős volt Xavierékkel, szóval az X3 cselekményekor neki is idősnek kéne lennie, itt viszont jóval fiatalabb volt a prof.nál. Én már úgy nézem az X-men filmeket, hogy kikapcsolom az agyamat, és nem gondolkodom az ilyen hibákon, mellesleg ezzel az új filmmel is behoztak pár újat. (De azért nagyon jó volt, szerintem ez az eddigi legjobb X-men film.)

Remélem érthetően írtam le :)

2014. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát így több értelme van, azt hiszem, akkor újranézem a 3. at:)

mondjuk be tud mászni mindenki agyába a környezetébe, így mindenkivel láttathatja a saját arcát... de ez már nagyon kiforgatott eszmefuttatás :D

2014. máj. 30. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Durva lenne :D Vagy... volt egy eltitkolt ikertestvére :P
2014. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és mi van ha nem függenek össze egymással? lehetnek különálló filmek is, nem feltétlen követik egymást...
2014. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az össze nem függő filmekben nem szoktak ugyanazok a szereplők játszani, pláne nem ugyan azt a karaktert, és főleg nem szokott a főszereplőnek visszaemlékezése(jelen esetben fura előre emlékezése) lenni az előző részek tartalmából...
2014. jún. 6. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy miért hívod Patric Stuartot Picardnak.
2020. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!