Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnék valami jó sorozatot...

Szeretnék valami jó sorozatot elkezdeni, ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha lehet ne legyenek benne "hihetetlen" dolgok, vérfarkasok, szörnyek sb. Amiket eddig néztem, Pretty Little Liars, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, Jim szerint a világ, Hart of Dixie. Jöhetnek az ötletek köszi szépen:)

2014. máj. 31. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak komédia játszik?

Mert ha nem: Hannibal, Breaking Bad, Suits(ez utóbbi kettő szigorúan angolul, a magyar szinkronjuk rettenetes).

Komédiából max a Jóbarátokat (Friends) tudom mondani, de gondolom azt már láttad.

2014. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,a Friends alap,nem,nem cska komédia mehet,amit még láttam az a Gossip Girl,de bármi jó jöhet,amiket írtál,azoknak is utánanézek.:) Ment a zöld.
2014. máj. 31. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Vígjáték/Dráma: Shameless (US) - Szégyentelenek

Háborús: Elit alakulat, Hős alakulat, Gyilkos megszállás

Dráma: Breaking Bad, Maffiózók, Kártyavár

Krimi: A törvény nevében, Fargo, Sherlock, Drót, Dexter, Twin Peaks

2014. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90210:)
2014. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az alapján, amit írtál, szerintem próbáld be a Community-t, A Brooklyin 99-t és a The Michael J. Fox show-t.
2014. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen,mindenkinek ment a zöld :)
2014. jún. 1. 15:11
 7/7 Neszi Petra ***** válasza:
The Carrie Diaries,Hollywood Heights-Törj a csúcsra, Star Crossed vaaagy Orphan Black <3
2014. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!