Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki tugya az segitsen jó?

Attila58ful HD kérdése:

Aki tugya az segitsen jó?

Figyelt kérdés
Régen látam egy filmet de már nem nagyon emlékszem rá valami ojasmire emlékszem hogy valakit elrabolnak vagy ijesmi van bene egy lány meg egy fiu azt hiszem de most nem tudom a lány vagy a fiú hivja leh az anyát telefonon és az anya azt mongya hogy egy nagyot kéŸt hogy dughason az apjokal vagy ijesmi jah és a fiú a végén meghal bene mert megölik valaki tugya mejik filmröl beszélek?

#fiilmcim
2014. jún. 2. 01:28
 1/3 Tengor ***** válasza:
89%
Én abban sem vagyok biztos, hogy milyen nyelven írtál (a magyart első körben kizártam).
2014. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Megpróbáltam guglitranszléttel lefordítani magyarra, de nem ismeri fel a nyelvet. :(
2014. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Először a válaszokat olvastam el, és azt hittem a válaszolók rosszindulatúak. De aztán "elolvastam" a kérdést is... Vagyis elolvastam volna, ha ki tudom bogozni.

Ember, ha nem tudod értelmesen leírni, akkor legalább a szöveg tagolására figyeltél volna oda, az írásjelek nem dísznek vannak!

Ha normális választ vársz, akkor legalább azzal tiszteld meg a válaszolókat, hogy egy helyesírás ellenőrzőt ráküldesz a szövegre mielőtt kiírod a kérdést, mert senki sem fog egyiptológust fogadni azért, hogy kibogozza a hieroglifáidat!

2014. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!