Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van aki nem látta rajtam...

Van aki nem látta rajtam kívül ezeket a filmeket?

Figyelt kérdés
harry potter, gyűrűk ura, csillagok háborúja, alkonyat, keresztapa, szuperhősös filmek(hulk, amerika kapitány,...)
2014. jún. 11. 16:01
1 2
 1/12 Warren Scott ***** válasza:
De, én pl ezeket mind láttam xD
2014. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok és lány, de ezeket a filmek egyszerűen nem vagyok képes végignézni ><

minden horrort végignézek de ezeket nem bírom, barátnőm meg imádja ezeket a filmeket és olyan mintha kínaiul beszélne néha mikor embereket hasonlít szereplőkhöz

2014. jún. 11. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:

a Gyűrűk ura nagyon jó film szerintem a többit én se néztem még kivéve a Keresztapa de az nekem nem igazán jött be!

26F

2014. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Alkonyatot nem néztem még, csak láttam mikor a hugom belenézett...

Amugy a többi simán jó... szerzel valami kajálni valót, meg valami piát, és külvilág off :D

2014. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Harry Potter-t,Gyűrűk Urát,Alkonyatot nem láttam és nem is igazán tervezem megnézni őket.A szuperhősösök közül pedig az x-ment,pókembert és a bosszúállókat kedvelem.
2014. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ajánlom, hogy legalább a Star Wars-ot nézd meg, mivel ez egy alapműveltség szerencsére a mai világban.A fiúk meg egyenesen imádják ha, láttad ezeket a filmeket(kivéve az alkonyatot). Nem kell szeretned csak nézd végig. :) jó tanács
2014. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Harry Potter-nek egyetlen részét, a Star Wars-nak kettőt, de egyikből sem bírtam többet. A Keresztapát viszont szeretem, ezek közül jóval kiemelkedik.
2014. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már a Gyűrűk Ura is az alapműveltség része, elvégre Tolkien a mai formában ismert fantasy megteremtője. Ha nem bíropd megnézni a filmet, olvasd el a könyvet, bár az pont elég hosszadalmasan kezdődik, egyébként nem értem, mi bajod a filmmel. Na mindegy. A Hulkból csak részleteket láttam,, az Amerika kapitányt nem láttam, a Keresztapát sem, a többit igen.
2014. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a Keresztapa a lényeges a felsorolásodból. A csillagok háborúját persze még hozzácsaphatod.
2014. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

majd nyáron lesz sok szabadidőm megpróbálom megnézni mindet barátnőm társaságában :D

barátom nem szereti nagyon egyiket se (hál'isten) de már mindet látta

2014. jún. 11. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!