Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a zenének a szövegét...

Ennek a zenének a szövegét lefordítaná magyarra valaki?

Figyelt kérdés

A éhezők viadala 1. ending zenéje ,jó kis zene csak érdekelne miről szól ... angolul meg meg nem tudok túl jól

Azért léci valaki fordítsa le..plase


Ez lenne az: https://www.youtube.com/watch?v=7TYpy-24NdY



2014. jún. 13. 22:49
 1/3 Erik54 válasza:

Abraham megfogta Isacc kezét és elvezette 1 magányos dombra.

Mialatt a lánya elbújt és nézte,nem mert lélegezni, mozdulatlan volt.Mint 1 angyal sírt a mészárlásért, Abraham lánya felemelte a hangját.Ezután az angyal megkérdezte mi a neve-azt mondta nincs nekem.Utána megkérdezte ez hogy lehet,-Az apám soha nem adott.És amikor meglátta,hogy felnőtt a mészárláshoz, Abraham lánya felemelte az íját.Hogy mersz szembeszállni az apáddal gyermekem,jobb ha elengeded ifjú Isasc-ot.


Elnézést de soha nem láttam a filmet,nem értem a szöveget,remélem te igen,mert nekem zavaros.Nagyjából ez lenne.Fordítási hibák fordulhatnak elő benne.

2014. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ábrahám fölvitte Izsákot a hegyre, majd a lánya énekelt és azt kérdezte mi a neve.De nem volt semmi, mert az apja nem adott neki.Aztán az apjára szegezett egy íjat, de jobban tenné, ha hagyná Izsákot menni./A bibliai történet szerint Isten megkérte Ábrahámot, hogy áldozza fel fiát /Izsákot/, melyet Ábrahám véghez vitt volna, de Isten látta, hogy bízik benne ezért megállította./
2014. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Erik54 válasza:
ja így már van értelme
2014. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!