Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki látta már végig a...

Valaki látta már végig a Hazug csajok társaságát?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy ki az az --A.

Most az RTLII-n megy a magyar, de ha valaki látta régebben esetleg eredeti nyelven, és van vmi ötlete, hogy ki lehet az az --A, jó lenne ha segítene.



2014. júl. 9. 12:30
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
86%
Én nézem, még most is mert nincs vége, és senki nem fog tudni neked választ adni mert még a 4. évadban sem derült ki :)
2014. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedden az 5. évad 5 részét adták le, és még mindig nem tudjuk, hogy ki "A". Állítólag 7 évad lesz összesen, és a 7.-ben derül ki, de ez nem biztos. :)

Ha minden igaz, a szereplők sem tudják, hogy ki A.

2014. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! én is így halottam, hogy ők sem tudják..az úgy izgis lehet:D

Sokan írják, hogy Aria, és fel is tudnak hozni rengeteg indokot, miért gondolják ezt. Viszont szerintem nem ő, hiszen -A csomószor megfenyegette Aria-t is, meg ilyenek! De azért kíváncsi vagyok én is ti mit gondoltok:)

SPOILER!

Amúgy a könyv alapján Alinak vagy egy ikertesója is, és szerintem ő fekszik a sírban!

2014. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
73%
Ja és az a lány, aki nemrég jött a suliba és Emily segít neki az úszásban is, lehet Jenna tesója?:)
2014. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem lehet Jenna tesója maximum csak segít neki..
2014. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
5.évad 5.része eddig az utolsó amit láttam, ott azt hittek h megvan ki A aztán a végén felrobbantják Toby házát és tudják,hogy nincs vége, meg a végén mutatják A-t csak arcot nem mutatnak hozzá, szóval még nem tudni, de szerintem Mona benne van.
2014. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Mona A, aztán Toby es Shana, de ok inkább csak kis katonák, a nagy A meg nem derült ki kicsoda, de biztos nem Ali ikre, mert a készítők írtak, hogy ő nem lesz benne, de valamelyik másik lánynak van ikre.
2014. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Szerintem CeCe-nek van még ikertesója. Amikor Ali mesélte azt a Halloweenes történetet akkor CeCe szúrta le a tesóját..legalábbis én úgy gondolom.
2014. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ki az a CeCe, Shena? Én még nem tartok ott. A 2. évad 6. részénél tartok. Mona A?
2014. júl. 22. 19:46
 10/37 AngryGirl válasza:
En indavideorol nezem, mert mindig lekestem az rtl 2-n x3 Es en is monara gyanakszom...bar lattam az 5x05 reszet es az eleg durva...szoval sok ember lehet..:/ Olyan kivancsi vagyok :(
2014. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!