Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez az érzés, miért van ez?

Ez az érzés, miért van ez?

Figyelt kérdés

A dolog hosszú de megpróbálom röviden összefoglalni:

Az egész ugy kezdődött hogy megnéztem az Éhezők Viadala című filmet ami nagyon tetszett, de nemtudom hogy ha nem Jennifer Lawrence lett volna a főszereplő akkor is tetszett volna-e a film.Ígyhát rákerestem oylan filmekre amiben ő a főszereplő ezért megnéztem a 2 részt(Éhezők viadala 2 Futótűz) és Naposoldal-t, amikor kifogytam az ötletekből napokig valamiért rossz érzésem támadt hogy nemtudok több olyan filmet nézni amiben ő szerepel.


Ez az érzés elmúlt de naggyából fél évvel ezelőtt végignéztem a Hős Legendája című sorozatot amivel ugyanez volt a helyzet, egyszerűen tetszett a sorozat és rosszérzésem volt hogy vége van.

Ma pedig a Könnyű nőcske című filmet néztem meg amivel pontosan űgyérzek, mint az Éhezők Viadalával, nemtudom hogy Emma Stone nélkül tetszett volna-e a film, és aztsem tudom hogy most a filmek tetszenek vagy csak a színésznők varázsolnak el de rosszérzésem támad amikor vége van a filmnek. A kérdés tehát miért van ez az érzésem?



2014. júl. 9. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Nem maszturbálsz eleget.
2014. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Terminátor-Sarah Connor Krónikáival vagyok így, hiányzik, de már megrendeltem az első évadot, így meglesz örökre! :D Abban amúgy Summer Glau nagyon tetszik, és igaz nélküle is jó lett volna a sorozat, de ő vele a legjobb! :)
2014. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!