Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért van az hogy még a 20+os...

Miért van az hogy még a 20+os csávók is anime-t néznek mi olyan érdekes 1 mesében?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom, hogy egy felnőtt embernek, már nem kéne meséket nézegetni! Hányok ezektől sz@r anime-től!

2014. júl. 14. 17:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
A gyerekcsatornákon kívüli animációs sorozatok mind felnőtteknek készülnek. Attól hogy meg van rajzolva és animálva, még lehet értelmes mondanivalója, társadalomkritikája, olyan üzenete amit az fog fel aki megélt vagy tanult bizonyos dolgokat.
2014. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
97%
egyetértek az előzővel. és pl. az Another című animét nem fogja megnézni egy 1 éves gyerek mert nagyon véres...
2014. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Miért van az, hogy az ilyen jellegű kérdések újra és újra felbukkannak (teljesen értelmetlenül), amire rendszerint ugyanazok a válaszok születnek??!
2014. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
95%

Bocsi 10 éves gyereket akartam írni.

És nem mindegyik anime szar!

2014. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Te hanysz tole. Mas szereti. Hol a problema?
2014. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

ha transzformersz, vagy mátrixot nézel az mitől jobb? az is rajzolva van, csak más eszközökkel...

Mellesleg a japán animéknek és most nem a main stream narutó és társaira gondolok, igen komoly mondanivalói vannak...

2014. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Hát pl megnéztem a transformerst 3D-ben és az szerintem csak jobb mint 1 kínai vagy japán vagy mittudomén milyen anime
2014. júl. 14. 19:32
 8/37 anonim ***** válasza:
98%

Nem értem, egyáltalán hogyan kerülsz kapcsolatba animékkel itthon? Már csatorna sincsen, egyedül az újságárusnál (ahova nem vagyok biztos hogy olyan gyakran betérsz...) vagy könyvesboltban (szintén kétlem hogy naponta oda járnál) találkozhatsz ilyennel.


Ha pedig zavar, akkor ne foglalkozz vele. Mi sem foglalkozunk veletek, és ez ilyen egyszerű :)


A Transformersnek pedig fele annyi története van, mint egy jól kidolgozott, dráma kategóriájú animének. De minek vitatkozzunk, aki ilyen kérdéseket tesz fel, azzal úgysem lehet rendesen, érvelve vitatkozni...

2014. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
oké,nézzétek csak tovább a meséket,óvodások!
2014. júl. 14. 19:45
 10/37 anonim ***** válasza:
98%
Most neked konkretan a mesevel, az animacios filmekkel vagy az animeval van problemad?
2014. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!