Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki leírná nekem Az elvesze...

Valaki leírná nekem Az elveszett jézus videó nyomában című film rövid tartalmát?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm :D

#film #akciófilm #német film #az elveszett jézus videó nyomában
2014. júl. 18. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy pasi meg egy csaj egy videót keresnek amin állítólag Jézus szerepel, de mivel ez lehetetlen azt mondják, hogy van egy időutazó, aki lefilmezte, ezért elkezdik keresni a videót, meg az időutazót is. SPOILER - a végén megtalálják a 2000 éves videót és kiderül, hogy ők ketten az időutazók és a csaj is rajta van a felvételen és megtalálják a saját 2000 éves holttestüket is. Ez kb vagyis erre emlékszek.
2014. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kétszer láttam mindkét részét. Kedvenc filmem, túlzás nélkül állítom, az egyik legjobb amit valaha láttam. Elgondolkodtató és izgalmas! Ne feledd, ha végigolvasod amit írok, talán már nem lesz olyan jó a film, ha megnézed. Tudni fogod előre mi fog történni, mint egy időutazó :)

Tehát arról szól, hogy van egy szőke férfi, aki elég talpraesett. A sztori izraelben játszódik amúgy. Egy ásatás során véletlenül talált egy csontvázat, valamint egy Sony kamera használati utasítását, egy olyan gyártmányét ami még akkor sem létezett mikor megtalálták és pár papírt, amire írtak Jézussal kapcsolatos szövegeket! Kiderül a csontváz 2000 éves és olyan fogtömést, "csontpótlót" találnak amiket csak pár éve használnak. Ebből arra következtetnek, hogy a csontváz egy időutazóé! A férfi elkezd kutakodni és rájön, hogy ellene fordult mindenki, nem akarják, hogy további részese legyen a kutatásnak. Ezért titokban lefénymásolja a papírokat, emiatt elkezdik üldözni, egy csajnál talál menedéket, akinek amúgy van pasija. 3-an összefognak és hosszas kutatás, üldözések után egy csatornarendszerbe keresik a kamerát (amin felvétel lehet Jézusról) ám nem találták meg. Közben megölik a csaj pasiját ezért 2-en maradtak. Őket továbbra is üldözi, pár mindenre elszánt rossz fiú, akik a kereszténységért küzdenek, hogy a videó ne kerüljön a nyilvánosság elé. A fiatal régészek, az ásatást pénzelő tudós és a Vatikán harcol egymással. Végül utuk egy, ha jól emlékszem jezsuita templomba vezet, ahol egy idős szerzetes megmutatja a a férfinek és a csajnak a kamera hollétét, meg is találják, ám számítógéphez kéne kötniük. Éppen mennének vissza a városba a sivatagon át, amikor ellenségeik megtalálják őket, tűzharc bontakozik ki. A csajt meglövik, a férfit lelövik, úgy néz ki győztek a rossz fiúk. A férfi még pont felkel addigra, amikor megnézik a videót egy helikopteren, amin valóban Jézus látható. És itt a hihetetlen fordulat, észreveszik a videón, hogy a szőke férfi és a csaj látható, magyarán ők (lesznek, voltak?) az időutazók így a csaj kiderül, hogy ugye mégis él. Újabb kisebb tűzharc során a helikopter felrobban, a kamerával együtt... Aztán a végén tényleg megérinti a férfi a saját csontvázát. A csaj meg meggyógyult.

2014. júl. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"férfit lelövik" ezt félreírtam a végén bocsi, szóval a férfit 'csak' leütik
2014. júl. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ örülök h leírtad :) Mostmár meg fogom nézni a filmet is :)
2014. júl. 19. 07:52
 5/5 anonim válasza:
Trükkös:Így tehet feliratott az online nézett filmekre ezt most találtam,ha érdekel még elküldöm
2019. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!