Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megtudnátok mondani a film címét?

Megtudnátok mondani a film címét?

Figyelt kérdés

Talan nemrég ment az RTL-én valamelyik ejjel egyik hetvegen a film lényege, hogy egy koreai es a muszlim srác azt hiszem Amerikából Amsterdamba akartak repülni csak a repülőgépen valami hülyeséget csinalnak mar nem emlékszem es azt hiszik hogy bomba van náluk es hogy ok terroristák,majd börtönbe zárják őket ahonnan megszoknek közben valami regi ismerősükkel is találkoznak aki elviszi őket egy darabon hazanak es közben a Gyere begonbazik stb.. A film vege hogy egy gépből kiugranak a fiuk es valami elnöknek a hazaba landolnak.. jóba lesznek vele

Fuveznek es a vegen szabotaljak a muszlim srac volt barátnőjének az eskuvoet ..

Nagy volt a film elegge vicces megszeretnenk ujra nézni de bárhogy kerestem nem talaltam ..



2014. júl. 27. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aaaa köszönöm *-* :)
2014. júl. 28. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!