Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb Harry Potter...

Melyik a legjobb Harry Potter film? Nem tudok választani!

Figyelt kérdés
minden rész le van töltve és mindeggyit láttam csak nem tudom melyiket nézzem meg!!

2014. aug. 1. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az egyik nagy kedvencem a Harry Potter és az Azkabani serleg, de a Bölcsek fogja se semmi.
2014. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal még csak a forgatókönyvnél tartanak.
2014. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*ups, valamiért teljesen félreolvastam a kérdést, bocs


Amúgy szerintem a legjobb az utolsó rész.

2014. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3.,6. és az utolsó 2 :)
2014. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A könyvek. Viccet félre téve nekem a 3. és a 7/1, 7/2 tetszett a legjobban.A legrosszabb pedig a hatodik. Mindent beleraktak csak a lényeget nem.( pl Emlékek a horxruxokról, Dumbledore temetése)
2014. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de ha még egyet se láttál akkor az elejétől kell kezdeni!!!!
2014. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csak egy SzJGer válasza:
Nekem a Bölcsek köve, az Azkabani fogoly és a Tűz Serlege a kedvenceim. Szerintem a 7/1 filmben unalmas, legalábbis engem untatott, mert már alig vártam a roxfortos részt. Mindenesetre, azt nagyon sajnálom az utolsó két filmben, hogy a remusos részeket kihagyták belőle (amikor veszekednek a Grimmuld téren, amikor megkéri Harryt, hogy keresztapa legyen stb.).
2014. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat!! :D
2014. aug. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!