Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami olyan horrorfilmet...

Valami olyan horrorfilmet tudnátok nekem mondani amitől nem fogok tudni normálisan aludni?

Figyelt kérdés
még nem találkoztam kiskorom óta olyannal :/ pedig a kedvenc filmkategóriám. KÉRLEK TITEKET életetek legijesztőbbjét írjátok le ! előre is köszi

2014. aug. 11. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Horrorral még én sem találkoztam már nagyon régen, viszont tudok 4 rohadt nyomasztó filmet, amik engem kicsinálnak, napokra, sőt az egyik hetekre kipurcantott

sorrendben:

Visszafordíthatatlan, Mártítok, Kínzó mindennapok, Eden lake


az első a legdurvább, az utolsó a legkönnyebb.

2014. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. aug. 11. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

nagy horrob*zi vagyok de vagy egy hónapig nem bírtam normálisan aludni attól a sokktól amit a girl the next door (a szomszéd lány 2007) során eszméltem. igazából a mai horrorfilmek olyan gagyik és annyira kiszámíthatók hogy minden lépést tudok előre. Nagy kis kori kedvencem a Ragyogás, az első fosat*s film amit láttam, azóta kevés horror ért fel Stephen bácsi remek művéhez. Ajánlom neked a HorrorMirror-t, ott csak ilyen szaftos kis filmekkel foglalkoznak. de ha bírja a gyomrod nézd végig ezeket:

[link]

2014. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh utolsó nagyon Köszi :D a grotesque -t már láttam, kikészített az eleje egy éjszakára :D megnézem a többit is :)
2014. aug. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!