Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leghíresebb filmek, amiket...

Leghíresebb filmek, amiket meg kell nézni mert szinte "alapműveltség"? (pl. olyanra gondolok, mint a Keresztapa, Harry Potter, . )

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
FILMNÉZÉS !!! De csak neked ,meg a hozzád hasonlóknak alap műveltség. Mi felénk máshogy mérik az alapműveltséget.
2014. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Harry Potter-filmek, mint alapműveltség?
2014. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A Star Wars alapműveltség. Én az összes részt regetenszeeeeer lttam. B-)
2014. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt én is :)
2014. aug. 17. 12:14
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Kedves első!


Nem tudom, hogy merre laksz, de igenis vannak filmek amik az alapműveltség részének tekinthetőek, mivel egy művészeti ágról van szó, ami napjainkban talán a legnépszerűbb. A Keresztapa című film valóban annak számít, a Harry Potter közel se.


Azt még hozzáteszem, hogy a vesszők helyes használata is az alapműveltség része, ami látom neked nem erősséged. Úgyhogy szépen megkérlek, a kotorékodban fojtasd ezt az alapműveltség vitát, mondjuk a felétek fontos dolgokról, gondolok itt az autófeltörésre, esetleg a baromfi lopásra.

2014. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az elsőnek még a sze... százaléka sem áll jól! :D
2014. aug. 17. 16:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindazonáltal, szerintem a Harry Potter is bekerült az alapművek közé. Nem tudom, miért lenne értékesebb nála a Keresztapa. Mindegyiket láttam, de azért, mert mondjuk egy Piedone vagy egy Keresztapa film már régi sláger és nem "elvarázsolt" dolgokról szól, szerintem nem tekinthetők jobbak... Szerintem sokakban csak az elfogultság szól a HP ellen.
2014. aug. 17. 16:24
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Egy Piedone film se számít alapműveltségnek.


A Keresztapa egy filmtörténeti klasszikus, a valaha készült legmélyebb és legkomolyabb maffia eposz. Egy olyan mesterműről beszélünk, aminek minden komponense tökéletes, gyakorlatilag nem lehet fogást találni a filmen.


A Harry Potter ezzel szemben egy viszonylag(!!!) korrekten összerakott mese, de semmi több ennél.

2014. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2014. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos időszűke miatt nem nézhetünk meg minden filmet, nekem referencia a bezsebelt díjak száma. Vagy ha valaki olyan ajánlotta, akit ismerek és a szava számít nekem.

Ritkán nézek meg díj nélküli filmet, de megesik és utólag nem bánom meg. A tabu számomra a horror. Abból nem kérek.

2015. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!