Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Voldemort vs sauron?

Voldemort vs sauron?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki győzne?

2014. szept. 12. 08:33
1 2
 1/12 hollófernyiges ***** válasza:
76%
Chuck Norris.
2014. szept. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Figyelembe véve, hogy Sauron egy "felsőbb" létforma volt, egyfajta istenség-szerűség, aki amúgy halhatatlan volt, így őszintén Voldemort, a maga egyszerű halandóságával sokat nem tudott volna kezdeni.


De amúgy a két világ és a két mágia teljesen különbözik egymástól, így meglehetősen nehéz összeengedni őket. Pláne, hogy több százezer ork támadása után előbb-utóbb Voldemort is elfárad :)

2014. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Youknowwho ***** válasza:
0%
2# Nem vagyok halandó. Még most is élek.
2014. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Még én is élek, de ettől még halandó vagyok :D


Sőt, majd 7 milliárd ember is él, de mind meg fog halni egyszer.

2014. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sauron
2014. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sauron nem fél semmitől és piszok erős( lásd Gyűrűk ura elején levő pusztítását) és nem is ember .Voldemort viszont valamilyen szinten ember és van akitől/amitől fél ( pl Dumbledore)+ ha a pálcáját elveszed akkor nem sokra megy :D Szóval egyértelműen Sauron.
2014. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Voldemort.

1: Sauron nem találná meg a horcruksokat(nem is tudna a létezésükről), vagy ha megtalálná akkor sem tudná megszerezni és előpusztítani őket, mert nincs hozzá varázsereje, nem ismeri a varázsvilágot max akkor menne neki ha Dumbledor segítene neki

2: egy ellen Voldemort győzne, mivel Sauron egy semmi csak hatalmas sereget tudott toborozni a félelem keltéssel. (Bár nemtom, hogy a régi ereje teljében lévő gyűrűs Sauronra gondolsz-e vagy arra aki a filmben van)


Am sauronnak van egyáltalán teste, amit le lehet győzni?

2014. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Igen, van (volt) teste Sauron-nak, csak eltűnt (lásd Gyűrűk Ura elején). És van varázsereje, hisz ott A Gyűrű...


Szerintem egyértelmű hogy Sauron győzne... Voldemortnak összetöri a pálcáját és vuala legyőzte... mert neki nincs gyűrűje, csak az a pácla, amit Sauron kirepít a kezéből...

2014. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fene az a voldemort? Ne röhögtessetek!
2014. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#3-#4 válaszokon jót röhögtem :D

"2# Nem vagyok halandó. Még most is élek." - képzeld én is élek még :P sőt, erről olvastam pár éve egy ilyen monológot: "Örökké akarok élni. Eddig sikerült." xD


"mind meg fog halni egyszer." - képzeld, EGYSZER BIZTOS :P :D ... sőt, tegyük fel h b@$zottsokáig élhetnél, hát akkor se tarthatna örökké, vagy elüt egy kocsi, vagy lelőnek, sőt ha soha nem történne semmi, ami a tested kinyírná, akkor se lehetne (legalábbis a jelenlegi élet fogalma szerint biztos nem) túlélni a mi Világegyetemünk megsemmisülését...

2015. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!