Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplókba van izgalom...

A Vámpírnaplókba van izgalom és komoly ellenfél vagy tényleg tini csaj sorozat?

Figyelt kérdés

Sokan ajánlották nekem már a Vámpírnaplókat meg a Teen Wolfot.Igazából eddig nem ilyen sorozatokat néztem,hanem Sons Of Anarchy,Game Of Thrones,Walking Dead,The 100 szóval értitek.

Elkezdtem nézni a Teen Wolfot és tetszett.Volt benne,hogy is mondjam fő boss,akit le kellett győzni,aztán SPOILER!!!!!! Hogy meglőtték Dereket és Tylernek kellett szereznie egy olyan töltényt amivel meglőtték Dereket,de ez nehéz volt,mert viszonylag izgalmas stb stb.Ez baromira tetszett.Plusz,hogy pont az a lány aki tetszik neki annak az apja akarja levadászni,nagyon jó volt.

SPOILER vége!

Míg a Vámpírnaplók 4.-dik részénél járok,tudom nem sok de még nem történt semmi.Nézhető így is,de semmi izgalmas.HA nem lenne Damon semmit nem érne a sorozat,legalábbis eddig.Lesznek ebbe is ilyen izgalmas dolgok vagy tényleg végig annyi lesz,hogy a két srác azzal fog hülyéskedni,hogy ki szerzi meg a csajt és ennyi?Nyugtassatok meg,hogy nem :DDDD



2014. szept. 28. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Első évad második felétől a harmadik évad feléig jó utána csak egyre szarabb lesz.
2014. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
VámpírnaplókbaN...
2014. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy vámpírnaplókban csak lemaradt.
2014. szept. 28. 14:06
 4/7 anonim válasza:
Nekem tetszik a Vámpírnaplók szerintem izgalmas és jó az eleje nekem se tetszett olyan száraz volt unalmas és csak Damon volt a humorista de utána egyre fokozattabb és vannak bőven benne szerelem nekem a 3.évad 5.évad tetszett és voltak részek is mindegy engem nagyon megfogott én ajánlom de ízlések és pofonok de ha érdekel akkor nézed ha nem tetszik nem kell erőltetni:)
2014. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert tetszik a TeenWolf nem adódik belőle, hogy a Vámpírnaplók be fog jönni. :) Itt vagyok én élő példának :D Akartam nézni, de néhány rész elég volt, hogy rájöjjek ez nagyon nem nekem való. Ellenben a TW-t imádom, sztem a legjobb ilyen fantasy sorozat a Supernatural-al együtt.^^ (az utóbbi is csak eredeti szinkronnal, mondjuk én a TW-t is angolul néztem magyar felirattal)
2014. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Neszi Petra ***** válasza:
imádom a vámpírnaplókat megéri végignézni, egyre jobb karakterek lesznek benne éés egyre izgalmasabb lesz a történet szál!! a 3.évad állati jó és a többi is :D nekem az 5. is tetszett :) izgatottan várom a 6-at :) Damon a kedvenc;D és Katherine :D
2014. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak az lesz,hogy most kit válasszak az elso részek még picit unalmasak mert csak akkor kezdodik el a torténet:) ha kitartó vagy egyre izgalmasabb és bonyolultajj,jobb lesz:) Most fogom nézni a .évad elso részt:) De az megsem fordult még a fejemben ,hogy mi lesz .ha nem lesz 7.évad:S Ebbe a sorozatba bele lehet szeretni:)
2014. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!