Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a titkos Gossip Girl az...

Ki a titkos Gossip Girl az azonos című sorozatban?

Figyelt kérdés
Van egy kommentáló az egész sorozatban,lehet tudni,hogy ki az?
2008. aug. 12. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudni, hogy ki a hangja: Kristen Bell színésznő. De hogy a sorozatban ő fog e szerepelni, vagy felfedi e magát, azt nemtudni :S
2009. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki mindent kommentál, ő a pletykafészek. A történetet az ő szemszögéből látjuk.
2009. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem fedi fel magát tudtommal, csak a 2. évad utolsó részében utalások vannak rá de végül mégsem(még enm láttam az utolsó részt csak hallottam róla)
2009. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam az utolsó részt, de nem derül ki, hgy ki is valójában a gossip girl. Utalások vannak, azt gondolják, hogy talán egy fiú is lehet. A végén gossip girl becsapja őket, hiába próbálja Serena leleplezni.
2009. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapig halasztottam, míg megnéztem az évadzáró részt a gossip girlben. és nagyo tetszett.. :DD:D:D:D jól van most még a hatása alatt vagyok. arra gondoltam, hogy talán penelopé és a bandája lehet gossip girl, vagy talán chuck, vagy blair. ők elég aljasok, ahhoz...:D de imádom chuckot és blairt, és olyan jó volt, h úgy ért végett a sorozat, h lesz folytatása. mert nem reméltem, h lesz. bocs h ilyen sok hülyeséget írok és nem helyesen de még az utsó rész hatása latt vagyok.dD:D:D
2009. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dan gossip girl
2013. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!