Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a naruto shippuuden...

Melyik ez a naruto shippuuden rész? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval régebben láttam egy Naruto Shippuuden részt ami megragadt bennem és szivesen megnézném ujra de már nem tudom melyik volt az.A lényeg,hogy naruto és sakura épp kifele menekültem valami alagútból és több helyen fából készült rácsok csapódtak le amik elől menekültek meg valami injekció is volt amit talán sakura adott be valakinek de már nem emlékszem pontosan az egészre,csak töredékek maradtak meg.Tudom hogy ez egy szinte lehetetlen kérdés de bizok benne hogy lesz olyan naruto fan aki esetleg tudja melyik részre gondolok,előre is köszi:)
2014. okt. 24. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
valami szar filler epizód lehet, mert az eredeti sztoriban ilyen nem volt
2014. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát ez biza jó kérdés. Valószínűleg filler rész lehetett, mert, ha köze lenne a sztorihoz, akkor emlékeznék rá. A fillereket csak pörgetve néztem többnyire.
2014. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!