Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror film gyerek koromba...

Roland Reigns kérdése:

Horror film gyerek koromba láttam tán 2 része is van ha nem 3 de nem találom és a címét se tudom ezért szeretnék segítséget kérni!? Amire emlékszek belőle a konkrétumokba írom be!?

Figyelt kérdés
1 család azon belül a kis fiú a fő szereplő asszem a Nagypapája szellemével szokott diskurálni és figyelmezteti őket h ahová mennek ott vannak a szörnyek ne menjenek. A szörnyek amire emlékszek emberi alakot is képesek voltak fel venni és az embereket vmiféle növénnyé zöldséggé alakították és be zabálták őket amikor az igazi alakjukat vették fel nagyon ocsmányul néztek ki mint vmi gnóm kis növés nagy szemű törpe szörnyek de amíg be nem cserkészték az embereket ők is emberi alakba maradtak kedvességet színleltek hazudoztak stb fuu remélem vki segít mert így is csak nagyjából vmi ilyen volt amire emlékszek kb 17 éve láthattam gyerekként válaszokat várok pls :D?
2014. okt. 30. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, kicsit emlékeztet A hegy gyomrában című sorozatra. Esetleg még a Troll 2, ami eszembe jut.
2014. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úristen Troll2 google be írom képek és egyből úgy beszartam mint kis koromba ez az nagy császár vagy :D köszi szedem is le összes részét :D
2014. okt. 30. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!