Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Naruto befejez...

Mit gondoltok a Naruto befejezéséről, ilyen szempontban?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ,az helyes hogy Sakura Sasukéval "jött" össze végül?

Kb mióta Sasuke elment eldobta,megtámadta,megalázta (STB...) Sakurát Naruto mindíg mellette van,mindig vigyáz rá,törőd vele,a kedvében jár stb...

Szerintem ennyi minden alapján megjöhetett volna annyi esze Sakura-nak,hogy Narutoba szeret bele.


2014. nov. 11. 14:17
 1/7 cathilina ***** válasza:
100%
Szerintem hihetetlenül nyálas ez a "mindenki összeházasodik azzal, akibe 11 éves korában bele volt esve"-dolog, de sajnos a Naruto végével nem ez a legnagyobb probléma.
2014. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sakura karaktere az a tipikus női karakter, akinek az egyetlen motivációja egy férfi, vagy esetükben fiú. Próbálták bemutatni, hogy önálló, de amint sikerült felépítenie némi önálló egzisztenciát, megjelent Sasuke és ő egyből lekezdett nyáladzani utána.
2014. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem igazából Hinatával van bajom, annyira jellemtelen és unalmas, hogy egyszerűen nem is értem, hogy miért szeretik annyian. Mondjuk azért Sakura karaktere se semmi. Szerelmes egy fiúba aki eleinte csak bunkó vele, majd lelép és gonosz lesz, megpróbálja megölni nem is egyszer... És simán megbocsájt. Elég érdekes. Szerintem Sakura és Naruto jobb párost alkottak volna, mivel a shippuudenben azért Sakura is megkedvelte Narutot, még ha csak barátilag is. Mindenesetre ez lett a vége, nem lehet megváltoztatni.:D
2014. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az első válaszolóval tökéletesen egyetértek! szerintem ez a vég lehangoló, lapos, és összecsapott. tök fantáziátlan, csak azt írták meg, amiket a nagyobb fangirl állományok elvártak
2014. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Naruto mangát már 40fejezettel a vége előtt le kellett volna zárni.. Ez a Kaguya dolog,meg a "Végső harc" annyira szánalmas és erőltetett volt,na meg annyira random is..ennél többet vártam.


A Kérdésre:


És Sakura hogyan bánt Narutoval? Kb le se sz*rta, aztán amikor elpusztult Konoha,egyből üvöltött. Mindig megmentette a seggét,de nem igazán izgatta fel ez a tény.

Meg bekamuzta,hogy szereti Narutot,hogy ne ölje meg Sasukét,az se lehetett könnyű Narutonak. Hinata az erős elhatározásokat szimbolizálja. Ő tényleg fejlődött az első fejezetek óta. De még mindig annyira minor karakter. Főleg,hogy a végén már mindenki isten volt kb.

2015. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen ez a Kaguya harc elcsépelt volt,előtte le kellett volna lőni.

Hirtelen egy "isten" szerű ember megjelenik,akit karcolni se tudnak,a nagy isten szintű két ninja a nagy rikudou hagyatékkal megint kis pálca lett,majd egy pár napos csata alatt megint megtizszereződik az erejük.

2015. ápr. 17. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a vicc,hogy Kishi tudta,hogy minden fan egy végső Sasuke vs. Naruto harcot akart látni, de már annyi ötlete sem volt,hogy hogyan vezesse fel xDDDD


-"Wanna fight?"

-"Sure!"

2015. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!